TSPMD

TSPMD 0.97

TSPMD — безкоштовна компактна програма для завантаження медіаконтенту для пристроїв з ОС Android. За допомогою цієї утиліти ви зможете легко та швидко завантажувати вибраний контент з різних стрімінгових сервісів (YouTube, Dailymotion, Vimeo, WatchMDN…). Таким чином ви зможете дивитися улюблений контент локально на своєму пристрої без підключення до Інтернету.

Програма дуже проста у використанні. Щоб завантажити будь-яке відео, просто введіть у полі пошуку ім'я виконавця, назву треку або альбому в полі пошуку. Після того як програма видасть вам результати ви зможете подивитися відео, натиснувши «Play» або відразу завантажити, натиснувши «Download».

При цьому у користувача є можливість вибрати завантажувати відео або тільки аудіо. Також перед завантаженням можна вибрати формат та якість, у якій завантажувати файл. Завантаження контенту здійснюється досить швидко. Прогрес завантаження відображається у спеціальному полі. Завантаження можна зупинити будь-якої миті. Усі завантажені файли відображаються у розділі «Files».

TSPMD має дуже зручний користувальницький інтерфейс з простим ненав'язливим дизайном. Гамбургерне ​​меню в верхньому лівому куті екрана дозволяє переходити до різних підменю програми. Наприклад, у меню налаштувань користувач може вибрати папку, куди зберігати відео, а також вказати кількість сторінок, які хоче переглянути. Також у налаштуваннях ви можете вибрати тему оформлення програми (доступна темна та світла теми). Програма має мінімум налаштувань і дуже проста в освоєнні, тому проблем із використанням у вас не виникне.

Зміни в останній версії

  • Виправлено перевірку SSL
Автор:
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.4 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити
TSPMD

Cackle

Інші додатки в категорії