Twerk Race 3D

Twerk Race 3D 1.72.10

Twerk Race 3D — екстраординарний раннер з видом від третьої особи для мобільних пристроїв на базі Андроїд. Це надзвичайно весела і захоплююча гра, де вам потрібно відрощувати свою дупу, щоб перемогти у запеклому тверк баттлі. У кого попа більша — той і отримує титул чемпіона з тверку і виграє раунд. Головною особливістю гри є оригінальний сюжет та весела атмосфера. Гра поширюється безкоштовно, але містить рекламу.

Головне завдання — бігти та поїдати бургери. Чим більше бургерів ви зберете, тим більшою стане ваша дупця і ви зможете перемогти противника. Крім бургерів на смузі перешкод зустрічається і броколі, що суттєво зменшує розміри вашої п'ятої точки. Тому будьте дуже уважні і остерігайтесь броколі) За всі зібрані бургери вам нараховуються ігрові монети, за які можна відкривати нових персонажів та отримувати різні покращення.

На геймера чекає велика кількість рівнів, на кожному з яких будуть зустрічатися різні перешкоди. Крихкі скляні платформи, стіни з отворами різного розміру, вузькі гірки та багато іншого. Керування у грі гранично просте, тому жодних проблем із освоєнням не виникне.

Повірте, біг із перешкодами ще ніколи не був таким веселим. Швидше завантажуйте Twerk Race 3D на свій смартфон і дайте жару. У цій грі зможе перемогти лише найбільша та найсильніша дупа — доведіть, що вона ваша. Проходьте рівень за рівнем, відкривайте нових персонажів із цікавими скінами та проводьте весело час.

Зміни в останній версії

  • Виправлено помилки для кращої взаємодії з користувачем.
Автор:
ID додатку: com.freeplay.twerk
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Мови інтерфейсу: English
Завантажити Twerk Race 3D для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Twerk Race 3D!

Інші додатки в категорії