Exiled Kingdoms

Exiled Kingdoms 1.3.1182

Exiled Kingdoms — цікава пригодницька рольова гра для пристроїв на базі Андроїд. Це однокористувальницька гра, в якій вам доведеться досліджувати унікальний таємничий світ, приймати непрості рішення, розгадувати квести і битися з силами зла в досить епічних битвах.

За сюжетом гри ви опиняєтеся в руїнах раніше відомої і процвітаючої імперії, яка, на жаль, була знищена магічним катаклізмом. Ваша мета: ретельно дослідити стародавнє поселення й битися з демонами і монстрами, які тепер живуть в цьому світі і загрожують вашій нації. Вам доведеться спускатися в темні підземелля і знищувати нечисть, яка там оселилася і охороняє не свої скарби. Для цього вам необхідно знайти вірних супутників і союзників, які допоможуть битися з найнебезпечнішими босами. По ходу гри ви будете прокачувати свого персонажа, покращуючи його здатності в бою.

Перевагою цієї гри є те, що тут нелінійний сюжет, що забезпечує вам повну свободу дій і можливість впливати на результат. Також безперечною перевагою є олдскульна атмосфера гри в дусі кращих рольових ігор минулих десятиліть. Похмурі локації і добре підібраний музичний супровід допоможуть повністю зануритися в атмосферу гри. Різноманітність монстрів і босів також порадує око.

Якщо ви хочете пограти в дійсно цікаву гру, тоді обов'язково завантажуйте Exiled Kingdoms. Захоплюючий геймплей, відкритий світ, можливість приймати власні рішення, крута графіка — це далеко не всі переваги цієї гри. Завантажуйте і насолоджуйтеся якісним контентом.

Зміни в останній версії

  • Виправлено помилки хмарних збережень.
Автор:
ID додатку: net.fdgames.ek.android
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.1 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити
Exiled Kingdoms

Cackle

Інші додатки в категорії