Яндекс

Яндекс 9.20

«Яндекс» – це простий, зручний і функціональний додаток без якого вкрай важко обійтись сучасній людині. Знати все про останні новини, бути в курсі погодних умов, відстежувати де ваш автобусний маршрут, швидко знайти аптеку чи вибрати кращі місця в кінотеатрі – все це зробити легко, якщо у вас встановлений цей додаток.

Користувачі «Яндекс» будуть завжди знати погоду з точністю до району і можуть переглядати детальний прогноз за годинами і на тиждень вперед. Головні новини завжди під рукою, тож відстежувати події свого регіону, країни чи інших країн стало набагато легше. А про найважливіше «Яндекс» вас попередить сповіщенням. Користувач буде в курсі про різку зміну погодних умов, отримає «гарячу» новину чи дізнається про дорожню ситуацію пуш-повідомленням. Ви не пропустите нічого важливого.

Програма стане чудовим помічником в незнайомому районі. «Яндекс» швидко зорієнтує користувача про місце розташування аптек, банкоматів, ресторанів, продуктових магазинів та інших локацій на карті з їхнім графіком роботи, контактами і даними із можливістю прокласти маршрут. «Яндекс» зекономить час на дорогу, оскільки покаже на карті найближчі автобуси, тролейбуси і трамваї. Тапнувши на зупинку, ви побачите вікно із інформацією про час прибуття транспорту. Також покупки в магазинах стануть більш ефективними, оскільки програма покаже знижки в магазинах і допоможе зекономити на побутових товарах.

«Яндекс» стане помічником у будь-який час і у будь-якій ситуації, це незамінний додаток для комунікабельних людей, які завжди знаходяться в русі. Тепер бронювати квитки і переглядати афіші стало ще легше і простіше, а такі функції як пошук голосом і за фото, розпізнавання QR-коду, швидкий набір запиту з підказками тощо спростять ваше повсякденне життя.

Зміни в останній версії

- Зустрічаємо розумний будинок, яким керує Аліса. Тепер за допомогою додатка Яндекс, Яндекс.Станціі і інших пристроїв з Алісою можна запалити світло, включити телевізор або навіть зварити каву. Розумний будинок Яндекса вже працює з десятками пристроїв Philips, Redmond, Samsung і Xiaomi. Дальше більше.
- Яндекс.Модуль - інша наша новинка. Це мініатюрний медіаплеєр з Алісою, який підключається до телевізора і дозволяє шукати фільми і музику онлайн.

Історія змін →

Автор:
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 3.1 і вище
Українська мова: Є
Завантажити
Яндекс

Інші додатки в категорії