Brain It On

Brain It On 1.6.139

Brain It On – це незвичайна та захоплююча гра, яка змусить «поламати голову» над вирішенням завдань в ній. Вона допомагає розвивати інтелект і уважність у веселій, ігровій формі. Додаток підходить для всіх телефонів на Android і не має особливих вимог для своєї установки.

Зараз на зміну аркадам і стратегіям приходять інтелектуальні ігри. Вони все більше завойовують увагу споживачів. Дослідження багатьох учених показують, що щоденне тренування мислення значно покращує розумові показники і допомагає розвивати логіку та інтуїцію. Однією з кращих для тренування мозку можна вважати гру Brain It On.

Додаток базується на законах фізики, і від того стає ще цікавішим. Тут необхідно малювати лінії або фігури, щоб звільнити кульку з різноманітних «пут». Ігрове поле являє собою абсолютно чистий аркуш, на якому і доведеться «творити», заповнюючи його різноманітними малюнками.

У більшості інтелектуальних ігор даються підказки для вирішення завдань. У цій же немає ніякої допомоги. Гравцеві дається завдання, а ось як його вирішити, потрібно придумати самому. Саме тому, програма і стає найулюбленішою серед геймерів. Вона змушує думати, а не просто користуватися вже готовими шпаргалками.

Кожне завдання в додатку незвичайне і цікавіше від попереднього. На деяких рівнях доведеться придумувати, як викотити кульку з глибокої чашки. На наступних вже потрібно роз'єднувати два м'ячики з плюсом і мінусом. Завдань величезна кількість і вони зовсім не схожі між собою. На найскладніших будуть потрапляти червоні зони, де заборонено малювати. Загалом, запеклому геймеру буде над чим поміркувати.

Кожен пройдений рівень в Brain It On оцінюється зірками. Вони даються не просто за пройдене завдання. Тут враховується техніка виконання, час і кінцевий результат. В ідеальному варіанті потрібно намалювати тільки одну фігуру і вкластися в 10 секунд. Якщо час перевищено, чи розміщено занадто багато ліній, то бали віднімаються. Отримати всі три зірки не так вже й просто, але, якщо докласти трохи зусиль, то цілком реально.

Всі ваші досягнення в проходженні гри зберігаються і переводяться в глобальний рейтинг, де можна порівняти свої успіхи з іншими користувачами. Гра регулярно оновлюється і в неї додаються нові і цікаві завдання. Проходьте рівні, змагайтеся з іншими геймерами за кількість зірок і станьте кращим інтелектуальним гравцем в Brain It On.

Зміни в останній версії

- Виправлені помилки.

Історія змін →

Автор:
ID додатку: com.orbital.brainiton
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.1 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити
Brain It On

Cackle

Інші додатки в категорії