Calls Blacklist

Calls Blacklist 3.3.3

Calls Blacklist — безкоштовний додаток для блокування небажаних дзвінків та SMS для смартфонів на базі Android. Завдяки додатку ви зможете створити чорний список з номерами, від яких не хочете отримувати ані дзвінків, ані повідомлень.

Calls Blacklist стане в нагоді всім, кому набридло боротися з надокучливими дзвінками і рекламою. Ви легко зможете заблокувати вхідні дзвінки від контактів телефонної книги, а також від невідомих і прихованих номерів. Також можна вручну ввести будь-який номер, який ви хочете заблокувати.

Крім чорного, в програмі є ще й білий список. У нього ви можете внести номера, які не хочете блокувати. У додатку є хороший вбудований SMS-менеджер, що дозволяє отримувати, відправляти і управляти SMS.

Важливо, що небажані вхідні дзвінки та повідомлення блокуються безшумно, тому вас ніщо не буде відволікати від ваших справ. Тут також є журнал Дзвінки, де ви зможете переглянути всі виклики. Додаток можна захистити паролем, щоб ніхто не дізнався про заблокованих вами номерах.

Чорний список дзвінків буде корисний всім користувачам Андроїд, адже кожному з нас щодня приходить кілька дзвінків або СМС зі спамом або рекламою, які ми б хотіли заблокувати. Але справедливості заради варто сказати, що деякі види спаму програма все ж пропускає, але це поодинокі випадки.

Програма Calls Blacklist легка в використанні, не навантажує систему і має невеликий розмір, що дуже важливо для сучасного користувача. При використанні програми можливий показ вбудованої реклами, яку можна відключити після покупки преміум-версії додатка.

Зміни в останній версії Чорний список

  • Усунені деякі помилки та інші удосконалення.
Автор:
ID додатку: com.vladlee.easyblacklist
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.4 і вище
Мови інтерфейсу: English, Русский
Завантажити Calls Blacklist для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Calls Blacklist!

Інші додатки в категорії