Five Nights at Freddy's AR: Special Delivery

Five Nights at Freddy's AR: Special Delivery 14.6.0

Five Nights at Freddy's AR: Special Delivery — продовження серії супер популярного хорору FNAF для пристроїв на базі Android. Тут ви зможете по-справжньому відчути атмосферу жаху. Особливістю гри є те, що в ній використовується технологія доповненої реальності.

В Five Nights at Freddy's AR: Special Delivery  вам доведеться зіткнутися з несправними аніматроніками, які вистежують вас в реальному світі, щоб знищити. По сюжету гри вам доведеться підписатися на «Веселі послуги Fazbear» від компанії Fazbear Entertainment, де ви замовлятимете нових аніматроніків, аби вони вас розважали. З незрозумілих нікому причин ці аніматроніки замість того, щоб веселити вас — хочуть вбити, а вам потрібно уникнути цього.

Граючи в FNAF AR: Special Delivery ви відчуєте незабутню атмосферу жаху в доповненій реальності в режимі реального часу. Якісний музичний супровід вдало доповнює гру, краще грати в навушниках, аби повністю відчути атмосферу. Графіка гри досить непогана, моделі персонажів виглядають дійсно страшно та загрозливо.

Грати в Five Nights at Freddy's AR: Special Delivery потрібно при підключенні до мережі або ж мобільного інтернету.

Важливо! Не гарантується сумісність для пристроїв, що не підтримують GPS або підключених лише до Wi-Fi мереж. Також в грі можна купувати різні предмети за реальні гроші, якщо ж ви не бажаєте цього робити, то відключіть покупки в додатку.

Зміни в останній версії Файф найт Фредді

  • Усунені деякі помилки та інші удосконалення.
Автор:
ID додатку: com.illumix.fnafar
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 7.0 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити
Five Nights at Freddy's AR: Special Delivery

Cackle

Інші додатки в категорії