Frequency Sound Generator

Frequency Sound Generator 2.50

Frequency Sound Generator - додаток, що було придумано швидше для розваги, але також може стати справжнім порятунком при проблемах з динаміком. Він дозволяє коригувати Герци, які видає ваш гаджет, щоб збільшувати або зменшувати гучність, а також просто експериментувати з тим, який діапазон сприймають ваші вуха.

За останні 100 років було проведено чимало досліджень на тему звукових частот. Вже давно доведено, що люди по-різному сприймають звукові хвилі, там, де один чує певні частоти, інші не чують взагалі нічого. Це залежить від віку, чутливості барабанних перетинок і безлічі інших чинників. Якщо хочете перевірити, на що здатні ваші вуха, спробуйте додаток Frequency Sound Generator.

Тут доступна можливість регулювати Герци від 0 до 25 000. З огляду на те, що вухо середньостатистичної людини сприймає лише до 20 000 ГЦ, у вас буде реальна можливість дізнатися, чи зможете ви почути більш високі частоти. Проте враховуйте той момент, що кожна людина по-різному реагує на подібні експерименти, тому не потрібно затягувати прослуховування таких частот.

До того ж є ймовірність, що деякі звукові діапазони не можуть виносити комахи, в тому числі і комарі, тому ви можете спробувати позбутися від них подібним методом. Також, якщо з вашим телефоном трапилася неприємність і в динамік залилася вода, може бути, що він більше не зможе відтворювати музику на тій же гучності, що й раніше. Ця програма може вирішити проблему на час, поки ви дістанетеся до ремонтної майстерні.

Всього тут знаходяться три різних важелі, з якими можна експериментувати і встановлювати їх на свій розсуд. Окрім того, ви зможете вручну вводити показники і по черзі запускати дані в роботу. Програма Frequency Sound Generator стане відмінною розвагою для проведення часу з друзями, а також допоможе повернути до життя зіпсований вологою динамік.

Зміни в останній версії

- Генератор звукових частот тепер сумісний з Android 10.

Автор:
ID додатку: com.finestandroid.soundgenerator
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.0 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити Frequency Sound Generator для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Frequency Sound Generator!

Інші додатки в категорії