Fruit Ninja 2

Fruit Ninja 2 2.44.0

Fruit Ninja 2 Fun Action Games — продовження легендарної динамічної аркади для мобільних пристроїв з ОС Android. У цій грі вам доведеться так само розрізати фрукти за допомогою гострого клинка. Друга частина гри може похвалитися новими режимами та покращеною графікою. Головне завдання — розрубати якомога більше фруктів і отримати якнайбільше очок. Розповсюджується на безкоштовній основі.

На початку гри вам необхідно пройти невелике навчання, де вам нагадають всі основні правила. Як тільки ви його пройдете — станьте справжнім ніндзя і рубайте. В ігровому процесі немає нічого складного. Фрукти будуть вилітати з усіх боків екрану, вам необхідно просто свайпати у відповідних місцях на екрані, щоб розрізати їх. Ви так само будете обмежені в часі (одна хвилина на раунд). У жодному разі не розрізайте бомбу, адже вона може забирати очки і навіть закінчувати рівень. Дуже зручною фішкою є можливість поставити гру на паузу в будь-який момент.

У Fruit Ninja 2 ви можете спробувати свої сили не тільки у звичайних аркадних режимах, але й у повноцінному мультиплеєрі, де вам доведеться боротися із реальними гравцями. Усього гравцю доступно шість основних режимів і три додаткові.

З кожною новою аркадною грою ваш прогрес буде просуватися вперед і ви зможете відкривати різні покращення. За зароблені у грі монетки ви можете купувати нові скіни, емоції, леза, а також розблокувати нові події. Все це покращить і значно урізноманітнить вашу гру. Щоб успішно просуватися від рівня до рівня, потрібно бути уважним та дуже швидким.

Зміни в останній версії

  • Фруктова фієста!
  • Безумство Сінко де Майо! Приєднуйтесь до фієсти за допомогою леза Flame Blade і наріжте свій шлях до вершини в цій пікантній події.
  • Захоплення весняного врожаю! Вступайте в бій із лезом Sakura Blade і візьміть участь у випробуваннях з нарізки свіжих фруктів.
  • Сплеск на честь Всесвітнього дня океанів! Пориньте в атмосферу Всесвітнього дня океанів за допомогою леза Ice Blade і підкоріть вершини турнірної таблиці.
  • Три захоплюючі події, одне чудове оновлення!
Автор:
ID додатку: com.halfbrick.fruitninjax
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Мови інтерфейсу: English, Русский
Завантажити Fruit Ninja 2 для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Fruit Ninja 2!

Інші додатки в категорії