Ghoul Stars

Ghoul Stars 55.211

Ghoul Stars — це безкоштовна модифікація гри Brawl Stars у жанрі МОБА для мобільних пристроїв з системою Android. Гра виконана у стилі аніме «Токійський Гуль». Тут ви можете зіграти за головного героя — Кена Канекі. Модифікація містить у собі змінені моделі бійців та багато іншого.

При першому вході в гру вам потрібно буде пройти навчання. Воно складається з кількох етапів. Ви навчитеся переміщуватися, стріляти та використовувати особливі навички. Після навчання вам доведеться зіграти одиночний матч. Це необхідно, щоб відкрити всі інші рівні гри. Модифікація дозволить вам поборотися з новими ворогами. Ви братимете участь у зіткненнях, захопленнях кристалів і т. д.

У гру додано безліч різноманітного музичного контенту. Музика може змінюватись під час бою залежно від ситуації. Наприклад, коли ви з противником залишаєтеся віч-на-віч. Модифікація має низький поріг входження. Це реалізовано завдяки простому та лаконічному дизайну інтерфейсу, а також вдалому розташуванню всіх кнопок та панелей. Завдяки цьому користувачі швидше освоюються у грі.

Ghoul Stars вимагає високопродуктивного пристрою. Гра чинить високе навантаження на системні ресурси мобільного пристрою. Модифікація сильно навантажує оперативну пам'ять та процесор. Через це слабкі смартфони та планшети швидко перегріваються, а гра може гальмувати та вимикатися під час ігрового процесу. Це відбувається через погану оптимізацію.

Усі нові ігрові персонажі є унікальними. Вони мають перероблені моделі бійців, які вже є у грі. Наприклад, Shadow Fiend має такі ж здібності, як у Ворона, але його модель перероблена під персонажа з Dota 2. Модифікація нараховує малу кількість активних користувачів, а пошук триває довго. Через це розробники додали до гри ботів. Вони грають із вами замість реальних гравців.

Автор:
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.0 і вище
Мови інтерфейсу: English, Русский
Завантажити Ghoul Stars для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Ghoul Stars!

Інші додатки в категорії