Goose Goose Duck

Goose Goose Duck 3.09.01

Goose Goose Duck — це безкоштовна багатокористувацька онлайн гра в жанрі казуальної інді-гри для мобільних пристроїв з системою Android. Додаток є копією популярної гри Among Us, але з великою кількістю ігрових карт та режимів, видів ворогів та багато іншого. У грі вам доведеться вижити на ігровій локації та виявити своїх ворогів раніше, ніж вони зможуть вас вбити.

Геймплей полягає в тому, що в грі присутні дві команди — гуси та качки. Щоб перемогти, гуси мають виконати доручені завдання або виявити качок. Щоб перемогли качки, їм доведеться вбити достатню кількість гусей, або влаштовувати саботажі. Після голосування гравця викидають за борт корабля і висвічується повідомлення, ким насправді був гравець.

У Goose Goose Duck є кілька ігрових режимів. Перший режим класичний, де є лише дві ролі. Другий режим називається «Classic+». У ньому розблоковані всі ролі, такі як «Птах Додо», «Лінчувальник», «Усмирювач», «Зломщик» та багато інших. Наприклад, граючи за Птаха Додо, ви переможете у тому випадку, якщо гравці позбудуться вас шляхом голосування, а всі ваші завдання будуть фальшивими.

Третій режим — «Goosehunt». Тут вам знадобиться вижити певну кількість часу, ховаючись від однієї качки-вбивці і виконуючи всі завдання, щоб скоротити таймер. А коли до кінця гри залишиться 60 секунд, качка-вбивця отримає збільшення швидкості. У режимі Trick or Treat вам потрібно буде вигнати одного вампіра голосуванням. Вампір переможе в тому випадку, якщо зможе перетворити всіх гравців в упирів, а упирі посилюватимуться від здібностей вампіра і переможуть разом із ним.

Гра не вимагає високої продуктивності мобільного пристрою, оскільки не чинить високого навантаження на системні ресурси пристрою і має якісну оптимізацію. Завдяки цьому користувачі можуть грати без втрати якості та кількості кадрів за секунду. У Goose Goose Duck є голосовий чат, що дозволяє гравцям спілкуватися між собою за допомогою мікрофона. Це дає користувачам можливість швидше та якісніше обговорювати ігровий процес, вирішуючи, хто є качкою-вбивцею. У грі у вас є можливість змінювати зовнішній вигляд вашого персонажа, купуючи йому одяг та прикраси за внутрішньоігрову валюту. Ви також можете купити набори одягу за реальні гроші.

Зміни в останній версії Гус гус дак

  • Усунені деякі помилки та інші удосконалення.
Автор:
Офіційний сайт: gaggle.fun
ID додатку: com.Gaggle.fun.GooseGooseDuck
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.4 і вище
Мови інтерфейсу: English, Русский
Завантажити Goose Goose Duck для Android Goose Goose Duck для macOS

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Goose Goose Duck!

Інші додатки в категорії