Master Royale

Master Royale 3.2729.1

Master Royale — це модифікована версія популярної стратегії під назвою Clash Royale. Головною особливістю та відмінністю цієї версії від оригінальної гри є доступ до необмежених ресурсів. Встановивши цю гру на свій Android-пристрій, геймеру не доведеться проходити довгий шлях і накопичувати необхідні ресурси та багатства. Все необхідне вам надається вже на старті гри. Таким чином ви відразу ж можете поринути в ігровий процес і не думати про ресурси.

Ця версія не змінює сюжет гри або її геймплей, все залишається незмінним. При цьому наявність необмеженої кількості дорогоцінного каміння та золота значно спростить вашу стратегію. У Master Royale ви почнете свою подорож із пристойним балансом на рахунку: 1 мільйон дорогоцінного каміння та 1 мільйон золота. Це фактично безмежні можливості у грі. Цього цілком достатньо, щоб розблокувати всі карти у грі та відкрити необмежену кількість скринь.

Розробники активно працюють над своїм продуктом та регулярно оновлюють гру, тому ви завжди будете в курсі всіх новинок. Щоразу, коли до оригінальної гри додаються нові карти, вони завжди будуть доступні і в Master Royale. Також тут на вас чекає безліч цікавих подій та заходів, які додаються щомісяця.

Зверніть увагу! Щоб встановити Master Royale на свій смартфон — обов'язково дозвольте інсталяцію програм з невідомих джерел, інакше гра не встановиться. Завантаження відбувається максимально швидко. Гра та всі привілеї в ній доступні геймеру абсолютно безкоштовно. На нашому сайті ви також можете завантажити ще один приватний сервер Clash Royale, який має назву Master Royale Infinity. Тут ви також отримаєте доступ до необмежених ресурсів та зможете боротися в онлайн-матчах проти геймерів з усього світу. Обов'язково зверніть увагу на те, що ваш прогрес, досягнутий у модифікованих версіях, не відображатиметься в офіційній версії гри.

Зміни в останній версії

  • Багато доповнень, змін і виправлень.
Автор:
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.1 і вище
Мови інтерфейсу: English
Завантажити Master Royale для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Master Royale!

Інші додатки в категорії