MovieLab

MovieLab 1.2.10

MovieLab — новий онлайн-кінотеатр для мобільних пристроїв з ОС Андроїд. Ключовою особливістю цього сервісу є наявність найсвіжішого контенту. Тут представлені найпопулярніші новинки світового кінематографу. Продукт розповсюджується безкоштовно, але містить вбудовану рекламу.

Зараз користувачеві доступна величезна кількість найрізноманітніших сервісів для перегляду медіаконтенту, але при цьому якісних безкоштовних продуктів не так вже й багато. MovieLab — це зручний стабільний застосунок з хорошою базою різножанрового контенту. Цей кінотеатр є гарною альтернативою популярному HD VideoBox, який останнім часом працює не надто стабільно.

Весь контент у додатку згруповано за жанрами. Представлені як найпопулярніші (комедія, драма, трилер, фантастика), так і менш відомі (нуар, церемонія). Усього користувачеві доступно понад 20 жанрів. До всіх відеофайлів є невеликий опис сюжету та вказана інша корисна інформація. Також ви можете переглянути трейлер.

У додатку є різні добірки фільмів. Наприклад, «Найкраще від Стівена Спілберга», «Найкращі детективи», «З найвищим рейтингом» та багато інших. До всіх фільмів є рейтинг, а також відгуки. Щоб залишати відгуки, необхідно зареєструватися.

Програма має зручний користувальницький інтерфейс. Все зроблено для комфортного інтуїтивного використання. У розділі «Мій MovieLab» користувач може переглядати історію своїх переглядів, додавати закладки. Також в цьому розділі відображаються фільми/серіали, які ви оцінювали. На вибір доступна темна та світла теми для візуального оформлення додатка.

Зміни в останній версії

  • Технічні роботи.
  • Виправлення помилок у роботі програми.
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Мови інтерфейсу: English, Русский
Завантажити MovieLab для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про MovieLab!

Інші додатки в категорії