Pomodoro Timer Lite

Pomodoro Timer Lite 2.3.0

Pomodoro Timer Lite — простий інструмент для пристроїв на базі Android, призначений для підвищення продуктивності роботи. Додаток абсолютно безкоштовний і не містить реклами.

У Pomodoro Timer Lite ви можете встановити собі задачу і вибрати час на її виконання (від 15 до 45 хвилин). Потім ви вибираєте тривалість перерви. Доступно 2 варіанти: коротка (від 3 до 5 хвилин) і тривала (від 10 до 30 хвилин).

Період роботи супроводжується цоканням годинника, що сприяє роботі і не дає відволікатися на дрібниці. Як тільки час виходить, лунає сигнал, що сповіщає про перерву. На вибір є 2 варіанти сигналу закінчення роботи і 2 варіанти цокання, тому кожен підбере щось для себе.

Істотною перевагою додатка є гнучкі налаштування, оскільки всі ми різні і продуктивність у кожного своя. Також дуже крутою опцією є можливість писати назву завдання.

Pomodoro Timer Lite має користувальницький інтерфейс, в якому дуже легко розібратися. Завантажуйте додаток, підвищуйте свою працездатність і діліться досвідом використання в коментарях.

Зміни в останній версії

  • Усунені деякі помилки та інші удосконалення.
Автор:
ID додатку: com.tatkovlab.pomodorolite
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.1 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити Pomodoro Timer Lite для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Pomodoro Timer Lite!

Інші додатки в категорії