Poppy Playtime Chapter 4 (Player made)

Poppy Playtime Chapter 4 (Player made) 0.2

Poppy Playtime Chapter 4 — фанатська версія продовження популярної серії горорних ігор Poppy Playtime. Цей проект відноситься до жанру survival horror, де гравець має досліджувати моторошні локації й битися з монстрами-іграшками. За сюжетом гри, вам знову доведеться розібратися в таємничому зникненні персоналу фабрики, на якій і відбувається дія гри. Незабаром ви дізнаєтеся, що всі вони були з'їдені жахливими істотами, з якими вам доведеться зіткнутися. У процесі дослідження локацій вам доведеться вирішувати різні головоломки, щоб знайти необхідні предмети і просуватися далі за сюжетом.

Механіка гри досить класична і повністю відповідає першим частинам горору. Вам надається дві механічні руки, що висуваються, які можна використовувати для вирішення головоломок і битв з монстрами. Крім того, в грі є система крафту, що дозволяє створювати корисні предмети з підручних матеріалів.

Poppy Playtime Chapter 4 має досить непогану графіку, що виконана у похмурих тонах. Локації виглядають добре та атмосферно, але їм не вистачає деталізації. Персонажі також не надто якісно пропрацьовані. Зате звукове оформлення зроблено чудово. Фонова музика вдало підібрана та якісно доповнює атмосферу гри.

Автор:
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 8.0 і вище
Мови інтерфейсу: English
Завантажити Poppy Playtime Chapter 4 (Player made) для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Poppy Playtime Chapter 4 (Player made)!

Інші додатки в категорії