Shimeji

Shimeji 5.4

Shimeji — це безкоштовний додаток, що пропонує безліч прикольних анімованих персонажів для вашого телефона чи планшета на базі Android. Встановивши Shimeji, ви отримаєте чибиків, які будуть кумедно гратися на різних поверхнях дисплею, а ви спостерігати за ними.

Вони будуть лазити по стінах та підлозі, чхати, діставати різні предмети, взаємодіяти між собою. Також вони можуть перетягувати вікна браузера, що, без сумніву, виглядає кумедно. Дуже корисною опцією є те, що ви можете встановити розмір і швидкість пересування чибиків під себе, як вам подобається. Зручно робити персонажів маленькими, адже так вони не заважають користуватися телефоном.

Вибір персонажів вражає, їх більше сотні, тому ви точно підберете щось для себе. До того ж додаток постійно оновлюється. Якщо ж вам набридне присутність маленьких друзів, ви можете прибрати їх з робочого столу, просто натиснувши на них кілька разів. 

Додаток Shimeji сподобається всім, хто хоче додати трохи веселощів в роботу з гаджетом. Споглядаючи за анімешками, ви позбудетеся стресу та приємно проведете час зі своїм смартфоном.

Зміни в останній версії Шімеджі

  • Додано кнопку сповіщення (значок клавіатури) для утримання Shimeji над клавіатурою. Ще раз відкрийте повідомлення і натисніть повноекранний режим, щоб використовувати весь екран.
  • Виправлено помилку, через яку Shimeji не залишався внизу на деяких пристроях.
  • Tap більше не зупиняє Сімеджі, коли люди скаржилися, що вони зависають.
Автор:
ID додатку: com.digitalcosmos.shimeji
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.1 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити Shimeji для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Shimeji!

Інші додатки в категорії