Rail Rush

Rail Rush 1.9.22

Rail Rush — один з найкращих ранерів для мобільних пристроїв на базі Андроїд. Тут представлено все найкраще, що є в сучасних ранерах: яскрава тривимірна графіка, якісна анімація, оригінальний сюжет, великий вибір локацій та персонажів, а також безліч рівнів різної складності. Розробники сумлінно працювали над створенням продукту, тому гра захоплює з перших секунд забігу.

Головне завдання вашого персонажа — вправно керувати вагонеткою і збирати якомога більше коштовностей на своєму шляху. Монети, золоті злитки, кристали, дорогоцінні камені, а також скам'янілі яйця, в яких знаходяться різні сюрпризи та бонуси. Збирайте все якомога ретельніше і старайтеся вчасно реагувати на перешкоди на своєму шляху. Пригинайтеся, підстрибуйте, змінюйте колію та напрямок руху й старайтеся пройти якомога далі.

Зібрану ігрову валюту можна вигідно обміняти на необхідні товари в магазині. Ви можете купити магніт, що притягує коштовне каміння, амуніцію та інші корисні речі. Прокачуйте свого персонажа та його транспорт, аби досягти високих результатів і закріпитися на перших позиціях у рейтинговій таблиці. Не забувайте й про цікаві місії в грі, за допомогою яких, ви можете отримати додаткові скарби. Якщо ви успішно виконали завдання, можете сміливо переходити до іншого, щоб отримати більше винагород.

Однією з головних переваг Rail Rush є наявність великої кількості локацій для забігу. Їх різноманіття вас приємно здивує. Це можуть бути печери зомбі, паровий завод, країна солодощів, старі шахти, джунглі і навіть гробниці єгипетського фараона. Також слід відзначити вдало підібраний музичний супровід, що надихає на пригоди. Завантажуйте ранер на свій пристрій і вирушайте назустріч епічним пригодам. 

Зміни в останній версії

  • Усунені деякі помилки та інші удосконалення.
Автор:
ID додатку: com.miniclip.railrush
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.1 і вище
Мови інтерфейсу: English
Завантажити Rail Rush для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Rail Rush!

Інші додатки в категорії