Rise of Cultures

Rise of Cultures 1.83.4

Rise of Cultures: Kingdom game — цікава стратегічна та містобудівна гра для мобільних пристроїв з ОС Android. Тут геймер може створити своє власне місто та супроводжувати його з початку Кам'яного віку протягом усієї історії. Побудуйте справді успішну імперію, безперервно розвивайте її і розширюйте межі, щоб стати кращим із кращих. Саме ваше грамотне лідерство та стратегічні навички визначатимуть, наскільки швидко та успішно розвиватиметься ваша цивілізація. Гра доступна абсолютно безкоштовно та не займе багато місця на вашому смартфоні.

Як і у всіх подібних іграх вам доведеться добувати необхідні важливі ресурси, будувати різні будівлі, характерні для своєї епохи, займатися торгівлею, організовувати мешканців та робочі процеси у місті. Обов'язково розширюйте сферу свого впливу за допомогою військових PvE-кампаній та вмілих дипломатичних угод. З потужною армією та правильною тактикою ви підкорите собі ворогів і зможете створити свою успішну цивілізацію.

У жодному разі не забувайте і про наукові відкриття та технічний прогрес. Наука є ключем до прискореного розвитку вашого королівства. Результати наукових відкриттів та досліджень ви зможете застосовувати для покращення продуктивності у різних сферах життєдіяльності міста.

Гра сподобається всім любителям стратегій у стилі Civilization. Якщо ви з тих геймерів, хто любить створювати щось унікальне, ретельно продумувати свої дії в грі, а також вмієте грамотно керувати добутими ресурсами і людьми, тоді гра однозначно вартує вашої уваги. Швидше завантажуйте Rise of Cultures на свій смартфон, адже тут є все для максимально цікавого та захоплюючого ігрового процесу.

Слід зазначити, що гра має досить складну механіку, тому тут геймеру доступне навчання, яке слід пройти перед початком гри. Завдяки навчанню ви зможете не тільки освоїти механіку гри, але й дізнаєтесь, як будувати будинки, проводити дослідження, а також, що необхідно для зростання вашої цивілізації та багато іншого.

Зміни в останній версії

  • У цій версії ми зосередилися на різних покращеннях стабільності гри, щоб ще більше покращити ваш ігровий досвід. Ми також попрацювали над створенням основи для нової епохи!
Автор:
ID додатку: com.innogames.riseofcultures
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Мови інтерфейсу: English, Русский
Завантажити Rise of Cultures для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Rise of Cultures!

Інші додатки в категорії