Sausage Man

Sausage Man 10.98

Sausage Man — популярна безкоштовна гра в жанрі Battle Royale, виконана в стилі PUBG і Fortnite. Тільки в цій грі ви будете керувати не людьми, а ковбасою, точніше сосисками. При цьому це далеко не звичайні сосиски! Це воїни, які вміють бігати, стрибати, водити машину і стріляти. Гра виконана в мультяшному стилі, але вона далеко не дитяча. Щоб виграти, доведеться гарненько попрацювати.

Вам доведеться брати участь в серйозних битвах проти інших сосисок. Для цього у вашому розпорядженні буде просто величезна кількість найрізноманітнішої зброї (пістолети, кулемети, снайперські гвинтівки, дробовики ...), спорядження, а також транспортних засобів. Ви зможете ганяти по ігровому полю на крутому автомобілі і знищувати своїх суперників до останнього. Бої тут дуже епічні і видовищні, тому нудьгувати не доведеться.

Протягом гри ви зможете кастомізувати своїх героїв. Підбирайте їм яскраві костюми і різні аксесуари, які зроблять їх унікальними. Після чого відправляйте їх в бій і бийтеся до останнього. У грі вас чекає дуже яскрава і соковита графіка.

Керування в Sausage Man досить складне і вимагає трохи часу на освоєння. При цьому воно відмінно адаптовано для сенсорних екранів. Зліва розміщена панель керування, яка відкриває доступ до вашого запасу предметів. Справа розміщені кнопки, за допомогою яких ви зможете присідати, стрибати, піднімати машини, відкривати двері, перезаряджатися, стріляти і багато іншого. Завантажуйте гру на свій Андроїд-пристрій і проявіть себе в бою.

Зміни в останній версії

  • Новий сезон галактичний лінкор зараз живе!
  • Нові сезонні Спеціальні етапи: Галактичний флот, Галактичний перес'емнік і Brattlethip Voyage! Піратський корабель тимчасово відключений.
  • Нове сезонне обладнання: карта легенди ORB і картка легенди польоту.
  • Arcade Party: додав новий режим перестріл 2V2. Важливо мати відмінні товариші по команді на спині!
  • Гра зараз підтримує корейський.
Автор:
ID додатку: com.GlobalSoFunny.Sausage
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.4 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити
Sausage Man

Cackle

Інші додатки в категорії