Sand:box

Sand:box 14.162

Пісочниця (Sand:box) — неймовірно крута казуальна аркада для пристроїв на базі Андроїд. Якщо ви хочете заспокоїти нерви і відпочити після важких трудових буднів, то ця гра саме те, що вам потрібно. Гра настільки захоплююча, що з нею можна втратити відлік часу і це прекрасно, адже всім нам так потрібен відпочинок і релакс.

Суть гри полягає в тому, що ви просто малюєте різнобарвним піском, створюючи різні химерні візерунки. При цьому пісок виглядає настільки заспокійливо і захоплююче, що на це можна дивитися годинами. Крім піску доступні ще й тирса, ртуть, нафта, радіація, космічний пил і безліч інших матеріалів.

Головною особливістю Пісочниці і відмінністю від інших подібних ігор є наявність більше 50 матеріалів навколишнього середовища. Таким чином ви зможете не тільки малювати, а й створювати різні конструкції для їх подальшої взаємодії між собою. Використовуючи всі потужності гри, ви зможете створювати справжні шедеври.

Важливо! Гра розповсюджується абсолютно безкоштовно і не містить реклами. При цьому ви можете купити за реальні гроші додаткові предмети для гри і тим самим розблокувати Преміум версію. Ціни тут більш ніж демократичні.

Завантажуйте Пісочницю на свій девайс і насолодіться приємним захоплюючим геймплеєм і хорошою графікою. Гра зроблена настільки якісно, ​​що в ній нічого не буде напружувати або дратувати і ви зможете приємно провести час.

Зміни в останній версії Пісочниця

  • Основне оновлення. Додавання схем та безліч покращень.
Автор:
ID додатку: smellymoo.sand
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.0 і вище
Мови інтерфейсу: English, Українська, Русский
Завантажити Sand:box для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Sand:box!

Інші додатки в категорії