The Elder Scrolls: Legends

The Elder Scrolls: Legends 2.17.0

The Elder Scrolls: Legends — це безкоштовна однокористувацька гра в жанрі колекційної карткової гри для мобільних пристроїв з системою Android від компанії Bethesda. У грі вам доведеться пройти кілька сюжетних ліній, вирішувати головоломки, брати участь в сутичках з іншими гравцями та багато іншого. Ви братимете участь у битвах за картковим столом, використовуючи отриману колоду карток.

Перед початком битв вам потрібно буде налаштувати колоди карт у розділі «Колекція». Там ви зможете створювати колоди з нуля або редагувати готові. Починаючи гру, ви оберете одну із створених колод і вступите в бій. Карткова дошка поділена на дві зони, звідки можуть проводитись атаки на гравця. На початку партії ви отримаєте три випадкові карти зі своєї колоди, які можна буде замінити один раз. Кожна карта має вартість для своєї активації, кількість атаки та здоров'я. Ви можете атакувати свого опонента та його карти, розташовані на його половині столу. Коли ваш супротивник втратить все здоров'я, ви переможете.

Карткова гра має низький поріг входження через лаконічний і простий дизайн інтерфейсу. Завдяки зручному розташуванню всіх кнопок і панелей користувачі можуть швидко освоїтися в інтерфейсі та не витрачати багато часу на його вивчення. Це дозволяє швидше розпочати ігровий процес. У грі є режим «Протистояння», де ви можете поборотися з реальними гравцями. Ви зможете підніматися у рейтингу або пробувати нові стратегії у випадкових іграх. Але перед битвами з гравцями вам рекомендується пройти сюжетну лінію, щоб набратися досвіду.

Гра вимагає високої продуктивності мобільного пристрою через високе навантаження на процесор і оперативну пам'ять пристрою й слабкої оптимізації. Через це користувачі зі слабкими смартфонами та планшетами не можуть грати без втрати якості та кадрів на секунду. Щоб розблокувати деякі сюжетні лінії у грі, вам доведеться заплатити реальні гроші. Розблокувати їх іншим шляхом можна, заплативши внутрішньоігровою валютою «Золото». Але валюта накопичується дуже довго і є основною у грі, за яку також купуються і гральні карти. Цей фактор негативно впливає на кількість гравців у грі.

Зміни в останній версії

  • Цей випуск містить оновлення безпеки для забезпечення довгострокової стабільності гри.
Автор:
ID додатку: com.bethsoft.theelderscrollslegends
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.3 і вище
Мови інтерфейсу: English, Русский
Завантажити The Elder Scrolls: Legends для Android The Elder Scrolls: Legends для Windows The Elder Scrolls: Legends для macOS

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про The Elder Scrolls: Legends!

Інші додатки в категорії