Truck games

Truck games 11.0.1

Truck games — захоплююча гра про машинки для хлопчиків дошкільного віку. Тут ваша дитина зможе познайомитися з різними видами будівельних транспортних засобів, конструювати їх, будувати будинки та іншу інфраструктуру, а також навчиться ремонтувати та правильно доглядати за своїм транспортом. Гра має досить компактний розмір і не дуже вимоглива до системних ресурсів смартфона, тому її потягнуть навіть найслабкіші пристрої.

У грі є досить велика кількість рівнів з цікавими завданнями. В основному на кожному з рівнів головне завдання полягає в побудові об'єкта інфраструктури: будинку, мосту, басейну і т. д. Для виконання мети надається вся необхідна будівельна техніка: екскаватори, вантажівки, самоскиди, бульдозери та багато інших машин. Спочатку гравцеві доведеться самостійно сконструювати транспорт та підготувати його до роботи. Також дуже важливо вчасно заправляти та ремонтувати машини, щоб вони продовжували виконувати свою роботу. Не слід забувати і про своєчасне миття транспорту.

Гра має простий користувацький інтерфейс, який буде інтуїтивно зрозумілий навіть найменшим користувачам. Яскрава графіка та зручне керування зроблять ігровий процес максимально приємним та цікавим для кожної дитини. Головним недоліком цієї гри є наявність реклами. Безкоштовна версія містить досить багато рекламних оголошень. Щоб прибрати рекламу, можна придбати VIP-підписку. Є передплата на місяць і рік. Крім цього, користувач має можливість купити гру, сплативши одноразово повну вартість (ціна досить висока). Платна підписка не тільки прибирає рекламу, але ще й відкриває доступ одразу до всіх рівнів та гарантує ще більше цікавих завдань.

Якщо ваша дитина любить всілякі машинки, будівництво і готова докладати зусиль для проходження захоплюючих рівнів, тоді швидше завантажуйте цю гру на свій мобільний пристрій. Проводьте час не тільки весело, але й з користю, вивчаючи найменування різних транспортних засобів, а також їхнє головне призначення.

Автор:
ID додатку: com.gokids.transportbuilding
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.4 і вище
Мови інтерфейсу: English, Українська, Русский
Завантажити Truck games для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Truck games!

Інші додатки в категорії