True Fear: Forsaken Souls Part 2

True Fear: Forsaken Souls Part 2 2.0.8

True Fear: Forsaken Souls Part 2 — продовження захоплюючого пригодницького хоррору для Андроїд-пристроїв. Гра прославилася в усьому світі завдяки цікавому сюжету, відмінній графіці і всепоглинаючій атмосфері справжнього жаху.

Як і раніше, ви граєте за головну героїню — Холлі Стоунхаус, яка хоче розгадати страшну таємницю своєї сім'ї. У цій частині вона повинна знайти відповіді на найважливіші питання. Чи справді її мати була божевільною, або ж в родині була ще одна дочка? Чи справді мати наклала на себе руки? Яким чином Даллі «повернулася» після пожежі? Але найголовніше питання — хто або що переслідує її ще від будинку Хізер??

Щоб відповісти на всі ці питання ви повинні вирішити безліч цікавих завдань. Досліджуйте всі закутки лікарні Дарк Фоллс, знаходьте підказки, розглядайте фотографії, розгадуйте складні головоломки і встановіть послідовність подій, які призвели до трагедії.

Графіка True Fear: Forsaken Souls Part 2 ще краща ніж в першій частині. Всі деталі ретельно опрацьовані, що однозначно порадує око геймеру. У цій частині вас чекає ще більше локацій, де ви будете знаходити ще більше головоломок.

Ігровий процес затягує з перших хвилин проходження. Почавши гру, ви не припините, поки не докопаєтеся до істини. Але будьте дуже обережні, адже тому, хто за вами спостерігає дуже не подобатися ваша активність і бажання з'ясувати правду.

Зміни в останній версії Тру фір форсакен соулс 2

  • Додані мови: спрощена китайська, традиційна китайська
  • Незначні поліпшення та виправлення помилок
Автор:
ID додатку: com.Goblinz.TrueFear2
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.4 і вище
Українська мова: Є
Завантажити
True Fear: Forsaken Souls Part 2

Cackle

Інші додатки в категорії