Ucmate

Ucmate 63.3

Ucmate — безкоштовна утиліта для відтворення та завантаження медіаконтенту з YouTube. За допомогою цієї програми ви можете шукати, дивитися і завантажувати будь-який мультимедійний контент з різних сервісів на свій Android-пристрій. Розважальні відео, фільми, мультфільми, музика — все у вас під рукою з можливістю швидкого завантаження на смартфон. Увесь вміст програми організований за різними категоріями для зручного та швидкого доступу.

Це дійсно унікальна програма, що володіє потужним функціоналом. Крім перегляду та завантаження контенту з YouTube утиліта дозволяє завантажувати відео та музику з URL-адрес Facebook, Instagram, Dailymotion… Головною перевагою програми є можливість завантажувати вибраний контент натисканням лише однієї кнопки. Все, що вам потрібно зробити: вибрати відео або пісню і натиснути «Завантажити», щоб почати процес. Завантаження здійснюється максимально швидко та без проблем. Слід зазначити, що при завантаженні відео у користувача є можливість вибрати завантажувати відео повністю, або ж лише аудіо чи субтитри.

Ucmate дозволяє створювати власні плейлисти, ділитися музикою з друзями, підписуватись на улюблені канали, робити закладки відтворення, переглядати історію переглядів та завантажень. Також утиліта здатна відтворювати музику та відео у фоновому режимі, зберігати відео та багато іншого.

Єдиним мінусом програми можна назвати трохи перевантажений інтерфейс, у якому спочатку можна загубитися. Але як тільки ви побачите, настільки величезним функціоналом і можливостями володіє цей інструмент, зрозумієте, що інтерфейс не такий вже й складний. Ucmate — це ідеальне поєднання YouTube, Spotify, Jiosaavn, Netflix, SoundCloud, Facebook, Instagram в одному безкоштовному додатку.

Автор:
ID додатку: com.ucmate.app
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.4 і вище
Мови інтерфейсу: English, Українська, Русский
Завантажити Ucmate для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Ucmate!

Інші додатки в категорії