VSCO

VSCO 362.1

VSCO – це чудовий мобільний додаток, головне призначення якого – здійснювати редагування і фотозйомку. Розробники, що працюють над процесом створення додатку, брали до уваги особливості аналогічних програмних продуктів і прагнули створити щось краще. Варто визнати, що їм це вдалося. Повністю унікальний програмний продукт, став одним з основоположних стандартів, для всієї фото індустрії. Видно, що в основу створення програми було покладено кілька базових принципів. Тут йде мова, про мінімалізм, передові технологічні рішення в області роботи з зображеннями, а також можливість здійснювати перегляд фотографій, зроблених людьми з усього світу.

Варто відзначити, що в порівнянні з аналогічними соціальними мережами для публікації фотографій та зображень, тут ви не побачите стандартні і звичні кожній людині коментарі та лайки. Користувача нічого не буде відволікати від естетичної насолоди, зображеннями. Фотографа, який вирішив опублікувати свою роботу, може не турбувати те, яку кількість лайків або коментарів отримає його робота. Мережу було створено, перш за все, для тих людей, які хочуть розповісти про свою творчість.

Відзначимо, що в програмі є розділ бібліотеки, де зберігаються всі фотографії, зроблені користувачами. Вони представлені у вигляді квадратів, що мають різні розміри. Також у користувача є можливість виконувати ранжування показу фотографій, відповідно до обраного критерію. У бібліотеці можна працювати не лише з фотографіями, які були зроблені через додаток. Натиснувши значок «плюса», людина зможе отримати доступ до бібліотеки і фотографій, що знаходять на його мобільному пристрої.

Безумовно, як і в інших, аналогічних програмних продуктах, тут передбачена можливість виконувати редагування зробленої фотографії. При цьому йдеться не тільки про можливість зменшувати розміри або виконувати обрізку фото. Також користувач може накладати фільтри. Відзначимо, що цей програмний продукт є максимально вигідним рішенням для людей, які захоплюються фотографією, як на аматорському, так і на професійному рівнях. Встановивши додаток на свій смартфон або планшет, ви залишитеся задоволені його роботою і використанням.

Зміни в останній версії

  • Дякуємо за творчість у VSCO! Ми регулярно випускаємо оновлення для підвищення зручності. Встановіть останню версію програми, щоб отримати новітні фільтри, інструменти редагування та надихаючі матеріали.
Автор:
ID додатку: com.vsco.cam
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.1 і вище
Мови інтерфейсу: English, Русский
Завантажити VSCO для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про VSCO!

Інші додатки в категорії