youtv

youtv 2.21.3

youtv — зручний додаток для онлайн перегляду каналів телебачення для пристроїв на базі Android. Встановивши цей додаток, ви отримаєте доступ до великої кількості найпопулярніших телеканалів України.Доступні новинні, пізнавальні, музичні, дитячі, спортивні, жіночі, релігійні та багато інших.Таким чином ви можете дивитися фільми, серіали, мультики, новини, цікаві передачі у відмінній якості на екрані свого смартфона.

Канали відображаються в залежності від вашого місцезнаходження. Близько 90 каналів доступні до перегляду абсолютно безкоштовно. Також ви можете оформити підписку, що дає можливість дивитися більше 260-ти каналів. Дуже зручно, що одну підписку можна використовувати на 5-ти пристроях одночасно. До всіх каналів є телепрограма на найближчі 5 днів. Також можна подивитися, що йшло вчора.

Додаток має дуже зручний користувальницький інтерфейс. Натиснувши на гамбургерне меню, відкриються всі доступні категорії каналів. Щоб додати канал в «Обрані», просто натисніть на зірочку. Безкоштовні канали згруповані в окрему категорію.

Завантажуйте додаток на свій девайс, авторизуйтеся і насолоджуйтеся переглядом улюблених телеканалів у відмінній якості. Не забувайте поділитися досвідом використання youtv в коментарях. Що вам сподобалось в цьому додатку, а що ні?

Зміни в останній версії Ю тв

  • Додана можливість дивитися популярні телеканали у записі, ставити на паузу та здійснювати пермотку телепередач в ефірі.
Автор:
ID додатку: ua.youtv.youtv
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.1 і вище
Українська мова: Є
Завантажити
youtv
Cackle

Інші додатки в категорії