2ndLine

2ndLine 21.44.1.0

2ndLine – додаток, який надає віртуальний телефонний номер, за яким можна спілкуватися з друзями з Канади або США. Тут є можливість не просто здійснювати дзвінки за нижчими тарифами, а й використовувати його як повноцінний месенджер, не застосовуючи свій особистий телефонний номер. Цей сервіс є чудовою альтернативою більшості чатів, оскільки об'єднує в собі можливість не тільки текстового листування, але і здійснення дзвінків з гарною якістю зв'язку.

Зараз багато людей знаходять друзів не тільки в своїй країні, а й за кордоном. Це корисно для поліпшення своєї розмовної іноземної мови, а також просто для вивчення іншої культури і життя. Але, спілкування в подібних випадках, як правило, відбувається через, жахливої ​​якості, месенджери, які не дозволяють повноцінно побачити чи почути людину.

В такому випадку є чудовий вихід із ситуації – додаток 2ndLine. Це ваш другий телефонний номер для дзвінків друзям в Канаду або США. При реєстрації ви вибираєте один із запропонованих віртуальних наборів цифр і в подальшому, його можна використовувати постійно, і давати своїм товаришам-іноземцям для дзвінків по стаціонарній лінії.

Крім цього, додаток можна використовувати для пересилання текстових повідомлень. Тут надається необмежена кількість місця для відправки коротких послань. Ви зможете обмінюватися кумедними смайлами, щоб краще передати співрозмовнику свій настрій.

Також програма дає можливість пересилати голосові повідомлення, а спеціальний вбудований сервіс-розшифровщик відтворить це послання в текстовому вигляді. Таким чином, крім звукового файлу, ви додатково отримаєте повідомлення в письмовому форматі.

Програма 2ndLine дозволяє обмінюватися різними фотками або просто кумедними картинками і відеозаписами з інтернету. На відправку таких повідомлень також не встановлюється ліміт, і ви можете надсилати їх в необмеженій кількості. Ця функція є абсолютно безкоштовною і під час використання позбавлена ​​всяких обмежень.

Додаток дозволяє зберігати на свій смартфон всі отримані картинки або відеозаписи. Під час спілкування або відправки важливих даних, ви можете бути абсолютно впевнені в конфіденційності та безпеці переписки, оскільки особиста інформація користувачів захищена спеціальною системою.

Програма 2ndLine дає можливість здійснювати більш дешеві дзвінки своїм друзям і родичам в Канаду або США, спілкуючись при цьому зі звичайного стаціонарного номеру телефону, з більш низькими тарифами.

Зміни в останній версії

  • Багато внутрішніх оптимізацій, незначні виправлення помилок, покращення продуктивності та стабільності.
Автор:
ID додатку: com.enflick.android.tn2ndLine
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 6.0 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити
2ndLine

Cackle

Інші додатки в категорії