Addams Family: Mystery Mansion

Addams Family: Mystery Mansion 0.9.3

Addams Family: Mystery Mansion — цікавий симулятор з легендарною Сімейкою Адамсів в головній ролі. Встановивши продукт на свій Андроїд-пристрій, ви зможете відправитися в цікаву пригоду разом із улюбленими героями популярного серіалу та допомогти їм побудувати особняк кошмарів у готичному стилі. Оригінальний сюжет, прикольні персонажі, захоплюючі завдання та різні квести, містична атмосфера, приправлена іскрометним чорним гумором — все це чекає на вас у цій грі. Гра доступна абсолютно безкоштовно.

Завдання геймера максимально просте — облаштувати великий та унікальний особняк для сімейки. Щоб порадувати головних героїв: Гомеса, Мортицію, Венздей, Пагслі, дядька Фестера та інших доведеться докласти чимало зусиль. Ви маєте зі смаком наповнити особняк речами в готичному стилі і надати йому неповторного зовнішнього вигляду. Для цієї мети вам доступна величезна кількість найрізноманітніших елементів інтер'єру. При цьому важливо пам'ятати, що кожен герой має свої улюблені предмети і речі, які вони обов'язково захочуть побачити в рідному домі.

На вас чекає велика кількість захоплюючих рівнів, де ви зможете поступово не лише відкривати нових персонажів, а й збільшувати кількість речей та аксесуарів для особняка. Чим далі ви просуватиметеся, тим більше контенту та можливостей отримуватимете. Обов'язково проходьте квести та виконуйте завдання разом з улюбленими героями. Успішне виконання завдань дозволить вам отримувати очки досвіду та важливі ресурси для відновлення родинного особняка.

Завантажуйте Addams Family: Mystery Mansion на свій смартфон або планшет і станьте хоч ненадовго частиною родини Адамс. Насолоджуйтеся атмосферою, що панує в цьому похмурому замку і докладіть всіх зусиль, щоб зробити його дійсно унікальним. Обов'язково залишайте свої відгуки про цю гру нижче в коментарях. Чи вдалося вам досягти головної мети? Поділіться своїми враженнями з іншими геймерами.

Зміни в останній версії

  • Уенсдей і Пагслі беруть Маргаух на задній двір особняка, щоб задокументувати їхнє улюблене заняття: розкопувати останки давно померлих родичів! Хоча кістки, які вони знаходять, не є людськими, вони схожі на кістки ДИНОЗАВРА. Схоже, сім'я збирається влаштувати найвеселіше полювання за яйцями!
  • 1 новий сезонний ящик дивна!
  • 10+ нових сезонних костюмів!
  • 20+ нових декорацій!
  • 10+ нових анімацій!
  • 8 нових місій!
  • 3 нових міні-події!
Автор:
ID додатку: com.pixowl.addams
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.4 і вище
Мови інтерфейсу: English, Русский
Завантажити Addams Family: Mystery Mansion для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Addams Family: Mystery Mansion!

Інші додатки в категорії