Auralux

Auralux 1.85

Auralux — захоплююча космічна стратегія в реальному часі для пристроїв на базі Андроїд. У цій грі геймеру належить захопити всесвіт, по максиму використовуючи свій розум та кмітливість. При цьому війна ніколи не була такою космічно красивою і мелодійною, як в цій грі.

Всі дії гри відбуваються у відкритому космосі. На початку гри геймер буде керувати лише однією планетою, що займає своє місце в галактиці. По ходу гри, долаючи нові рівні, вам необхідно захоплювати сусідні клітини галактики, розширюючи свій вплив та імперію.

Головне завдання гравця — розумний розподіл доступних ресурсів. Найчастіше необхідно просто вичікувати відповідних моментів, щоб нанести нищівну атаку своєму супернику. Також дуже важливо пам'ятати, що потрібно не тільки атакувати, але і вміти захищатися, оскільки на вас в будь-який момент можуть напасти і знищити.

Auralux має нереально красиву, якусь зачаровуючу мінімалістичну графіку з різними спецефектами. Все зроблено настільки красиво, що можна навіть не грати, а просто спостерігати і отримувати від цього задоволення. Також слід відзначити дуже вдалий музичний супровід, що доповнює атмосферу гри.

Завантажуйте Auralux на свій девайс і пориньте в неповторну атмосферу цієї елегантної і захоплюючої стратегії. Також не забувайте поділитися враженнями від гри з іншими користувачами в коментарях.

Зміни в останній версії

  • Спробуйте поєднання ігрових стилів з новим пакетом Aurora із рівнями Web, Spekes, Crossroad, Talons та Aurora.
  • Новий безкоштовний рівень!
  • Виправлення помилок
Автор:
ID додатку: com.wardrumstudios.auralux
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 3.0 і вище
Мови інтерфейсу: English
Завантажити Auralux для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Auralux!

Інші додатки в категорії