Clash of Magic

Clash of Magic 1-16.137-R2

Clash of Magic — якісний мод популярної гри Clash of Clans, в якому ви отримаєте безмежні можливості для свого розвитку. На відміну від офіційної гри, тут вам не доведеться проходити довгий і нелегкий шлях накопичення золота та інших ресурсів. Ви зможете не лише насолодитися ігровим процесом, але і у всій красі проявити свої навички стратега.

Clash of Magic відкриває доступ до приватного сервера гри на якому ви зможете використовувати необмежені запаси валюти і ресурсів і проводити запеклі бої з реальними гравцями. У цю модифікацію розробники внесли чимало змін і увімкнутил безлімітний лічильник числа будівель і велика кількість команд для гри.

Все що вам потрібно зробити — завантажити один з установників у вигляді APK-файлу і встановити його на свій мобільний пристрій. На сторінці завантаження ви можете вибрати кілька варіантів інсталяторів. Кожен сервер призначений для задоволення ваших потреб і бажань по-своєму. Можливо, вам варто спробувати кожен з них і обрати кращий для вас стиль гри.

Облаштуйте своє поселення, модернізуйте будівлі, тренуйте війська, продумуйте круті стратегії і ні про що не турбуйтеся. Тут вас чекають по-справжньому спекотні битви, оскільки у всіх геймерів будуть ті ж самі переваги, що й у вас!і.

Автор:
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.1 і вище
Мови інтерфейсу: English, Русский
Завантажити Clash of Magic для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Clash of Magic!

Інші додатки в категорії