Eufloria HD

Eufloria HD 1.0.12.1

Eufloria HD — приголомшлива стратегія в режимі реального часу для Андроїд-пристроїв. Гра набула колосальної популярності серед геймерів з усього світу. Тут є все, щоб підкорити гравця раз і назавжди — цікавий сюжет, захоплюючий геймплей, зачаровуюча мінімалістична графіка і можливість проявити себе справжнім стратегом.

У цій грі геймеру потрібно вирощувати дерева, садити саджанці, досліджувати чудовий космос і колонізувати нові астероїди. Головна мета гри — оволодіти всіма астероїдами в світі Eufloria, правильно розсадивши дерева.

Щоб захопити новий астероїд, необхідно проростити на ньому своє дерево, використовуючи для цього неймовірно красиве насіння (найважливіший ресурс гри). Коли дерево проростає, воно автоматично дає нове насіння, яке геймер направляє для колонізації інших астероїдів. Все це відбувається під зачаровуючу спокійну музику, від якої мурашки по шкірі.

Завантажуйте Eufloria HD на свій девайс і пориньте у дивовижний світ цієї популярної стратегії. Не забувайте поділитися враженнями від гри з іншими користувачами в коментарях.

Зміни в останній версії Ейфлорія

  • Усунені деякі помилки та інші удосконалення.
Автор:
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 2.3 і вище
Мови інтерфейсу: English, Русский
Завантажити Eufloria HD для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Eufloria HD!

Інші додатки в категорії