Fidget Toys 3D

Fidget Toys 3D 1.3.2

Fidget Toys 3D — захоплююча безкоштовна антистрес-гра для пристроїв на базі Андроїд. Цей казуальний симулятор допоможе вам зняти навіть найсильніший стрес і приємно провести час. Розробники виявили дивовижну винахідливість і додали в гру найцікавіші предмети для зняття стресу. На цей момент збірник налічує понад 30 оригінальних антистрес-предметів.

Тут вас чекає: поп-іт, сімпл-дімпл, бульбашкова плівка, спінер, слайм, слиз, різноманітні вимикачі, нарізання піску, куби з кнопками, рахівниця, ксилофон, застібка-блискавка, биття посуду і багато-багато іншого.

Соковита і яскрава графіка додатка зробить гру максимально цікавою. Окремо варто відзначити приємні звукові ефекти в грі, які дуже сприяють розслабленню. Керування в грі, як ви розумієте, дуже просте і максимально зручне. Все що вам потрібно, натискати на кнопочки і розслаблятися. Єдиним мінусом симулятора є наявність реклами.

Завантажуйте цю дивовижну гру на свій смартфон і позбудьтеся стресу. З його допомогою ви зможете не тільки розслабитися, але і навчитеся краще контролювати емоції, що дуже важливо в наш час. Fidget Toys 3D відмінно підійде не тільки дорослим гравцям, а й дітям.

Зміни в останній версії

  • Виправлено збій для Android 12
  • Додано більше pop it fidget
  • Поліпшення якості звуку та графіки
  • Підвищення продуктивності гри
Автор:
ID додатку: com.cdgames.fidget3d
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.4 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити
Fidget Toys 3D

Cackle

Інші додатки в категорії