Forge of Empires

Forge of Empires 1.285.18

Forge of Empires — цікава покрокова стратегія для мобільних пристроїв на базі Android. У цій грі геймер має побудувати власну імперію і розвивати її від початку часів і до сучасності. Тут ви зможете подорожувати крізь віки та простежити історію людства. Починайте з Кам'яного віку, античних цивілізацій через середньовічні королівства і загляньте далеко в майбутнє. Гра має компактний розмір та поширюється абсолютно безкоштовно.

Якщо ви хочете, щоб ваша імперія була успішною і процвітала якомога довше доведеться дуже багато будувати. На початку гри це будуть примітивні хатини та споруди, але по мірі проходження ви будуватимете все більш складні будинки та конструкції, використовуючи сучасні технології. На будівництві буде триматися фундамент вашої цивілізації. Це забезпечує мешканців роботою та дозволяє безперервно розширюватися. Щоб жителі вашого королівства працювали з максимальною продуктивністю, необхідно ретельно стежити за рівнем їхнього щастя. Для підвищення рівня щастя свого народу збудуйте якийсь елемент декору, пам'ятник чи парк.

Обов'язково слід подбати і про створення потужної армії, яка зможе не лише оберігати ваші власні кордони, а й завойовувати нові території. Досліджуйте нові землі та примножуйте свої володіння. Це забезпечить вас новими цінними ресурсами, а також людьми і дозволить безперервно зростати та розвиватися. Якщо не хочете проявляти жорстокість і воювати, тоді створюйте вдалі союзи із сусідами, використовуючи дипломатичні навички.

У Forge of Empires досить просте та зрозуміле керування, що забезпечує користувачеві максимально швидке занурення в ігровий процес. До того ж на початку гри на вас чекає навчання, яке дозволить освоїти керування та ознайомитися з усіма тонкощами геймплею. Також слід відзначити високоякісну приємну графіку та звукове оформлення гри. Все це у комплексі забезпечує захоплююче проходження гри.

Зміни в останній версії

  • Настав час відпочити та відновити сили у перервах між нашими подіями! Тим часом, будьте впевнені, ми працюємо над новим контентом, а також над виправленням помилок та покращеннями. Будь ласка, перевіряйте свої внутрішньоігрові повідомлення та канали нашої спільноти, щоб отримувати найсвіжіші оновлення!
  • Ми сподіваємося, що вам і надалі подобатиметься Forge of Empires!
Автор:
ID додатку: com.innogames.foeandroid
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.4 і вище
Мови інтерфейсу: English, Русский
Завантажити Forge of Empires для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Forge of Empires!

Інші додатки в категорії