Null's Rush

Null's Rush 0.284

Null's Rush — один з найпопулярніших приватних серверів гри Rush Wars для мобільних пристроїв на базі Android. Rush Wars — скасована багатокористувацька гра в режимі реального часу в жанрі стратегії і Tower Defense («Баштового захисту»). Розробники цього проекту послалися на нерентабельність гри та закрили її ще у 2019 році.

Багато геймерів з усього світу так і не змогли насолодитися ігровим процесом. Але завдяки незалежній компанії розробників ми маємо відмінний приватний сервер, на якому можна грати в Rush Wars без жодних обмежень. Ви зможете повністю поринути у світ боїв із крутими персонажами та стати справжнім лідером.

Сформуйте свій загін з відбірних воїнів та спрямовуйте його для атаки ворожої бази. Під час нападу ваші війська можуть зіткнутися з різними оборонними елементами, такими як міни та гармати, які здатні атакувати. Будьте максимально обережними і постарайтеся першим знищити базу противника. У грі також передбачена можливість створення ігрових кланів, аналогічних кланам в іграх Clash of Clans і Clash Royale.

Щоб встановити Null's Rush на свій мобільний пристрій, обов'язково дозвольте встановлення програм з невідомих джерел. Якщо цього не зробити – гра не встановиться. Слід зазначити, що поряд з масою переваг цей сервер все ж таки має деякі недоліки. Головним мінусом можна назвати безпричинні вильоти гри.

Зміни в останній версії Нулс раш

  • Усунені деякі помилки та інші удосконалення.
Автор:
Офіційний сайт: nulls.gg
ID додатку: daniillnull.nulls.rush
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.1 і вище
Мови інтерфейсу: English
Завантажити Null's Rush для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Null's Rush!

Інші додатки в категорії