Tiny Bunny: Other Story

Tiny Bunny: Other Story 07.12.2022

Tiny Bunny: Other Story (Зайчик: Інша історія) — модифікація популярної горорної новели «Зайчик». Встановивши мод на свій Android-пристрій, ви отримаєте альтернативну інтерпретацію гри та подивитеся на події під іншим кутом. Атмосфера гри залишається незмінною, але враження від ігрового процесу будуть значно яскравішими. Модифікація доступна користувачам абсолютно безкоштовно та не містить реклами.

У цій історії на геймера чекають унікальні події на основі улюбленого сюжету. Вам, як і раніше, доведеться допомагати головним персонажам справлятися з перешкодами, які з'являтимуться на їхньому шляху. Цього разу виживання героїв залежатиме від інших рішень. Ви вирушите в період після того, як зник Семен. Ця подія була кульмінацією другої частини пригод «Зайчика».

Головний герой Антон не збирається просто змиритися з цією загадкою і починає власне розслідування. Напевно, йому доведеться зіткнутися зі своїми особистими страхами, подолати зловісні жахи лісу і не відступати перед невдачами. Антон добре розуміє, з яким жахіттям йому доведеться зіткнутися. Але поруч із ним будуть його вірні друзі, які нададуть допомогу та підтримку. І хоча випробування та труднощі будуть значними, ви зможете подолати їх разом. Головне — не піддаватися своїм страхам!

Завантажуйте Tiny Bunny: Other Story на свій смартфон і проживіть ще одну історію разом із улюбленими персонажами гри. Зверніть увагу на те, що перед встановленням продукту необхідно надати дозвіл для встановлення додатків із невідомих джерел, інакше гра не встановиться. Також важливо відзначити, що на вашому пристрої має бути не менше 1.5 GB вільного місця.

Зміни в останній версії Зайчик: Інша історія

  • Багато доповнень, змін і виправлень.
Автор:
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Мови інтерфейсу: Русский
Завантажити Tiny Bunny: Other Story для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Tiny Bunny: Other Story!

Інші додатки в категорії