Trading Legend

Trading Legend 6.6.1

Trading Legend — економічна стратегія в сетингу стародавнього Китаю з унікальним візуальним дизайном. Тут ви зможете спробувати свої сили у створенні та веденні власного бізнесу. Почніть розвивати свій бізнес вже зараз, завантаживши цю гру. Продукт не вимагає жодних вкладень та доступний на всіх пристроях з ОС Android.

Мета гри — створення успішного бізнесу в столиці стародавнього Китаю. Відкривайте свої магазини серед провулків, вигадуйте нові ліки від хвороб та продавайте їх, вигадуйте нові цікаві страви для свого невеликого ресторану та багато іншого. На початку гри вам необхідно створити свого персонажа та дати йому ім'я. Ваш герой може бути чоловічої чи жіночої статі. У грі є безліч можливостей для налаштування зовнішнього вигляду персонажа, тому він буде справді унікальним.

Головне у бізнесі — постійне обертання свого капіталу. Не дозволяйте грошам просто лежати. Взяти гроші можна в банку, натиснувши кілька разів на нього. Банк — це фундамент вашого бізнесу, саме тут ви можете брати гроші для будівництва своєї справи, щоб надалі лише збільшувати свій дохід. Що вищий рівень банку, то більше грошей ви зможете отримати. Впоратися з труднощами в грі, якщо такі виникнуть, вам допоможуть васали, яких можна покращувати за досвід, зібраний під час етапів торгівлі з босами.

На початку гри вам будуть доступні підказки по геймплею, але з часом їх буде все менше і менше. Іноді у грі з'являтимуться діалоги між персонажами, під час яких вони можуть дати вам гарну пораду щодо ведення бізнесу. Також слід згадати, що у Trading Legend присутній чат для гравців, у якому люди з різних куточків світу можуть спілкуватися та знаходити друзів. Завантажте Trading Legend й пориньте у світ економіки стародавнього Китаю.

Зміни в останній версії

  • Нова подія: незрівнянний ескорт
  • Нова подія: Весняна серенада
  • Нова подія: Cьогодні
  • Додані нові вбрання: Цзе - Квітка забуття, Ю Ге - Стрибаюча риба, Начальник порту - Залізне правило, Сунь Цзи - Військовий магістр.
  • Доданий 6★ Cricket: Сприятливий звір. Клас: Селянин. Відкидання тіней старого року, початок щастя та сприятливості у новому році.
  • Додана серія нових диковинок: Лите золото, Дерево багатства, Багате життя і т.д.
Автор:
ID додатку: com.global.dzgqq.google
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.4 і вище
Мови інтерфейсу: English
Завантажити Trading Legend для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Trading Legend!

Інші додатки в категорії