Серія Troll Face Quest

Troll Face Quest – всі ігри для Android

Непослідовні, абсурдні, безглузді, вульгарні, позбавлені смаку і несправедливі, але вельми цікаві! Все це можна сказати про ігри серії «Troll Face Quest», які давно полюбилися самим різним користувачам пристроїв на базі ОС Android.

Troll Face Quest

В іграх цієї серії гравцеві потрібно провести головного персонажа крізь всі рівні і не дати його ворогам знищити, принизити або просто позловтішатися над ним. Будь-який з таких рівнів – справжня перевірка на неординарність мислення, фантазію і креативність. А ще, звичайно, на психічну рівновагу! Адже іноді так важко знайти правильне рішення. Тисніть на елементи зображення і дивіться що станеться!

Персонажі «Тролл Фейс Квесту» – всілякі меми. В іграх присутні знайомі всім образи з інтернет-спільнот, телевізійних програм, відеоігор і т. д. Своєрідний гумор і найнесподіваніші ситуації в які потрапляє головний герой – одна з «родзинок» гри.

Нижче ви можете ознайомитися з найбільш цікавими і захоплюючими іграми цієї серії і завантажити файли для їх встановлення на ваші Андроїд-пристрої.

Troll Face Quest TV Shows – гра в якій вам потрібно буде потролити персонажів різноманітних телевізійних серіалів. «Ходячі мерці», «Гра престолів», «Пуститися берега» – на різних рівнях гри ви зустрінете сцени з цих та інших фільмів.

Troll Face Quest Sports – «трольфейсні» жарти пов'язані зі спортом і фізкультурою. Знайди нестандартні рішення начебто стандартних ситуацій.

Troll Face Quest Video Memes – 48 рівнів повних приколів пов'язаних з відео, які свого часу були на піку популярності в мережі. Чак Норріс, Джастін Бібер, котики, Харлем шейк, скрімери – ці та інші відеомеми зустрінуться вам в цій грі.

Troll Face Quest Classic – в цій грі зібрані і оновлені деякі з кращих рівнів цієї серії. Ви не зможете втриматися від сміху, після несподіваних рішень хитромудрих і непередбачуваних головоломок.

Troll Face Quest Video Games – спеціальна версія Трол Фейс Квесту для любителів відеоігор. Вгадайте гру, по якій зроблено кожен з рівнів цього випуску та з гідністю (або вже як там вийде) пройдіть його.

Troll Face Quest Unlucky – ще одна гра серії, повна розіграшів, чорного гумору і цікавих ситуацій. Впорайтесь з ворогами і отримайте нагороду!