ТиХто

ТиХто 2.0.0

ТиХто — безкоштовний додаток для розпізнавання осіб для пристроїв на базі Андроїд. Використовуючи застосунок, ви зможете швидко перевіряти людей на блокпостах, на вході в укриття чи просто на вулиці під час комендантської години. Крім фізичних осіб, за допомогою додатку можна перевіряти і транспортні засоби. Застосунок гарантує безпеку кожному користувачеві, оскільки не зберігає і не передає персональних даних. Всі дані беруться з відкритих реєстрів.

Аби здійснити перевірку особи вам потрібно ввести у відповідні поля наступні дані: ПІБ, серію та номер паспорту, дату народження, номер автівки та зробити фото людини. В ідеалі потрібно ввести всі дані, але навіть одного пункту буде достатньо для перевірки. Проте важливо відзначити, чим більше відомостей про особу — тим точнішою буде перевірка. Якщо ніяких проблем з особою не виявлено — з’явиться напис «Слава Україні». Якщо ж застосунок виявить якусь загрозу — «Зверніть увагу» і подальші інструкції.

ТиХто має простий інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, що гарантує користувачеві максимально комфортне використання. Вам не потрібно розбиратися в налаштуваннях, щоб здійснити перевірку — все доступно одразу після запуску застосунку. Зверніть увагу на те, що пошук в додатку відбувається виключно українською мовою. При введенні даних на російській — пошук неможливий.

Застосунок стане в нагоді не лише представникам ЗСУ, ТрО, СБУ, нацгвардії чи державних органів, а й волонтерам і звичайним громадянам, особливо в період воєнного стану. Завантажуйте додаток на свій пристрій і завжди будьте впевнені, що вас оточують безпечні люди.

Важливо! Якщо під час перевірки виявлено загрозу — це не є стовідсотковим доказом того, що перед вами злочинець! Це лише привід для того, аби відповідні служби звернули увагу і провели більш детальну перевірку. Також слід зазначити, що застосунок ТиХто дуже молодий і наразі активно розвивається, тому можуть бути певні збої та неточності. Але розробники активно працюють над виявленням та усуненням всіх проблем та багів. Якщо ви виявили щось подібне — обов’язково зверніться в Підтримку застосунку.

Зміни в останній версії

  • Додали відображення всіх факторів / перевірок
  • Додали іконки статусів під кожний фактор для швидкого аналізу
  • Додали опис кожного фактора та джерела перевірки
  • Додали дані щодо військових злочинців та ДРГ з cайту ГУР МО України
  • Додали нові фактори: схильність до сепаратизму та зв’язок з рф/рб.
  • Для перевірки необхідно заповнити ПІБ, дату народження та телефон особи
  • Додали функцію порівняння фото особи із фотобазою осіб у розшуку МВС
Автор:
ID додатку: com.youcontrol.tyhto
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Українська мова: Є
Завантажити
ТиХто

Cackle

Інші додатки в категорії