VPN Super Unlimited Proxy

VPN Super Unlimited Proxy 1.23.0

VPN Super Unlimited Proxy — надійний VPN для Android. Це потужний інструмент, який гарантує стабільну роботу на будь-якому пристрої. Використовується для розблокування інтернет-ресурсів, підвищення безпеки точок доступу WiFi, захисту конфіденційності. Встановивши застосунок на свій смартфон, ви зможете відчути справжню онлайн-свободу, залишаючись при цьому анонімним.

Якщо ви в пошуках простого у використанні майстра ВПН, тоді обов'язково спробуйте цей. VPN Super Unlimited Proxy — це велика кількість серверів з різних країн світу, висока пропускна спроможність та гарантія конфіденційності. Не потребує реєстрації або входу до системи. Поширюється безкоштовно, але є можливість придбати преміум-версію, що має кілька переваг (відсутність реклами, швидше з'єднання).

Напевно, головною перевагою додатка є зручний інтерфейс. Тут немає жодних зайвих елементів та налаштувань, все просто і зрозуміло при першому запуску. Щоб активувати VPN, достатньо одного натискання по великій кнопці по центру екрана. Користувач може самостійно вибрати, до якого сервера підключитися. Також є можливість вибрати найшвидше місце на конкретний момент. У розділі із серверами є Історія, де можна переглянути всі сервери, якими ви користувалися.

Найбільшим недоліком застосунку є наявність реклами. Її не дуже багато, але все ж таки вона напружує. Особливо незручно, якщо потрібно швидко запустити ВПН, а через рекламу це зробити неможливо. Слід відзначити й досить таки тривалий запуск додатка.

Зміни в останній версії

  • Дякуємо за використання VPN – Super Unlimited Proxy. Ми постійно працюємо та регулярно оновлюємо наш безкоштовний vpn-додаток для вашого кращого досвіду.
  • Насолоджуйтесь високою швидкістю з безкоштовним, безпечним та супер швидким проксі VPN.
Автор:
ID додатку: com.free.vpn.super.hotspot.open
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.4 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити VPN Super Unlimited Proxy для Android

Коментарі

Інші додатки в категорії