Worms W.M.D: Mobilize

Worms W.M.D: Mobilize 1.2.809093

Worms W.M.D: Мобілізація — цікава покрокова стратегія для Андроїд-пристроїв. Тут геймеру доведеться поринути у світ черв'якових воєн і запеклих боїв за виживання. На перший погляд головні герої, черв'ячки, — наймиліші істоти на планеті і не здатні на агресію, але повірте на полі бою буде дуже спекотно. Відразу зазначимо, що гра досить вимоглива до системних ресурсів пристрою та важить чимало, але ігровий процес однозначно вартий того, щоб ви її встановили!

Геймплей включає 10 тренувальних та 20 сюжетних місій, які стають більш складними по мірі просування в грі. Гравцям доступна величезна кількість різноманітної зброї, яку можна використовувати для винищення ворогів. Ви також можете використовувати техніку та будівлі для тактичних маневрів та встановлення свого панування на полі бою.

Графіка Worms W.M.D: Мобілізація виконана в унікальному двомірному стилі, з мальованими від руки черв'яками та детально пропрацьованими анімаціями. Це надає грі особливого шарму. Звукове оформлення також відповідає високим стандартам та створює неповторну атмосферу пригод та битв.

Керування у грі інтуїтивно зрозуміле, механіка покрокової тактики чудово реалізована, а інтерфейс чітко структурований, полегшуючи навігацію та взаємодію з ігровим світом. Серед головних переваг слід відзначити чудовий візуальний стиль гри, різноманітність зброї та унікальну комбінацію класичної покрокової стратегії з новими елементами ігрового процесу. Можливість боротися як в одиночному, так і в багатокористувацькому режимі робить гру ще більш привабливою для всіх любителів черв'ячних баталій.

Зміни в останній версії

  • Усунені деякі помилки та інші удосконалення.
Автор:
Офіційний сайт: www.team17.com
ID додатку: com.Team17.WormsWMD
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 7.1 і вище
Мови інтерфейсу: English, Русский
Завантажити Worms W.M.D: Mobilize для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Worms W.M.D: Mobilize!

Інші додатки в категорії