YouTube Vanced

YouTube Vanced 16.20.35

YouTube Vanced — неофіційний модифікований клієнт для YouTube, що безкоштовно надає користувачам багато додаткових можливостей доступних зазвичай лише преміум-підписникам. Серед основних переваг цього додатку — перегляд відео у високій якості і без реклами а також можливість відтворення медіа у фоновому режимі.

Якщо ви шанувальник YouTube, постійно переглядаєте відео на цьому сервісі, але не маєте преміум-підписки, то мабуть вже втомилися від обмежень розробників, які вони встановили для користувачів без підписки. Щоб обійти їх спробуйте встановити альтернативний клієнт YouTube Vanced. Цей додаток без проблем буде працювати на будь-яких Андроїд-пристроях і не потребує рут-прав або інших системних дозволів.

Найбільшим плюсом YouTube Vanced є відсутність реклами. І не лише тої, що розташовується в інтерфейсі додатку або перериває перегляд відео, але й інтегрованої самими творцями відеороликів. Спільнота користувачів позначає в відео присутність такої реклами і додаток автоматично вирізає її під час відтворення.

Ще один беззаперечний плюс — можливість відтворення відео та аудіо у фоновому режимі. Ви можете переглядати відео у режимі «картинка в картинці» та прослуховувати аудіосупровід навіть з вимкненим екраном мобільного пристрою. Також в додатку зняті всі обмеження на якість відео. Якщо в стандартному клієнті  роздільна здатність встановлюється автоматично (виходячи з розміру екрану вашого телефона або планшета), то тут ви зможете дивитися відео в тій якості, яку оберете самі. Також є можливість встановити швидкість відтворення відео за замовчуванням.

Крім вищесказаного, YouTube Vanced має багато і інших корисних опцій — вибір між темною, чорною та світлою темою; зациклення відео; можливість показу субтитрів з вимкненим звуком; налаштування для використання альтернативних кодеків; розширені можливості керування жестами, вимкнення накладення інфо-карток, значків каналу і пропозицій на відеоматеріалах тощо.

Зміни в останній версії

  • Ударна база (також виправлені елементи управління мультимедіа Bluetooth, тепер за замовчуванням використовується змахування для пошуку)
  • Виправлена яскравість в елементах управління змахування
  • Повернули старе меню якості відео (за замовчуванням включено, але його можна перемкнути в розширених налаштуваннях> настройки відео)
  • Постійно розблоковане відтворення "для дітей" в міні-плеєрі (спасибі oizaro)
  • Виправлено бажану якість відео в портретному / вертикальному відео.
  • Виправлені непрацюючі настройки буфера ВІДОМІ ПРОБЛЕМИ: трансляція в Chromecast як і раніше не працює без root через microG, її необхідно спочатку виправити в висхідному напрямку. Перейдіть на кореневу версію або використовуйте поки стандартний YouTube (в будь-якому випадку vanced не блокує трансляцію реклами)
  • Проведіть вниз, щоб оновити (це літо-помилка)
Автор:
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Українська мова: Є
Завантажити
YouTube Vanced

Cackle

Інші додатки в категорії