YouTube Vanced

YouTube Vanced 17.03.38

YouTube Vanced — неофіційний модифікований клієнт для YouTube, що безкоштовно надає користувачам багато додаткових можливостей доступних зазвичай лише преміум-підписникам. Серед основних переваг цього додатку — перегляд відео у високій якості і без реклами а також можливість відтворення медіа у фоновому режимі.

Якщо ви шанувальник YouTube, постійно переглядаєте відео на цьому сервісі, але не маєте преміум-підписки, то мабуть вже втомилися від обмежень розробників, які вони встановили для користувачів без підписки. Щоб обійти їх спробуйте встановити альтернативний клієнт YouTube Vanced. Цей додаток без проблем буде працювати на будь-яких Андроїд-пристроях і не потребує рут-прав або інших системних дозволів.

Найбільшим плюсом YouTube Vanced є відсутність реклами. І не лише тої, що розташовується в інтерфейсі додатку або перериває перегляд відео, але й інтегрованої самими творцями відеороликів. Спільнота користувачів позначає в відео присутність такої реклами і додаток автоматично вирізає її під час відтворення.

Ще один беззаперечний плюс — можливість відтворення відео та аудіо у фоновому режимі. Ви можете переглядати відео у режимі «картинка в картинці» та прослуховувати аудіосупровід навіть з вимкненим екраном мобільного пристрою. Також в додатку зняті всі обмеження на якість відео. Якщо в стандартному клієнті  роздільна здатність встановлюється автоматично (виходячи з розміру екрану вашого телефона або планшета), то тут ви зможете дивитися відео в тій якості, яку оберете самі. Також є можливість встановити швидкість відтворення відео за замовчуванням.

Крім вищесказаного, YouTube Vanced має багато і інших корисних опцій — вибір між темною, чорною та світлою темою; зациклення відео; можливість показу субтитрів з вимкненим звуком; налаштування для використання альтернативних кодеків; розширені можливості керування жестами, вимкнення накладення інфо-карток, значків каналу і пропозицій на відеоматеріалах тощо.

Зміни в останній версії

  • Ударна база
  • Інтеграція ReturnYouTubeDislike
  • Білий список каналів для відеооголошень
  • Покращене блокування реклами
  • Розташування коментарів (альфа-версія) було видалено (оскільки Google додав нові коментарі в інтерфейс користувача планшета).
  • Доданий стиль планшета під елементами управління скиданням для часткового відключення рекомендованих відео в ландшафтному режимі та іншому інтерфейсі користувача в стилі планшета.
  • Додано підтримку тематичних значків (Android 13+). Зміни Sponsorblock:
  • Додана підтримка білого списку каналів (див. перемикач "Білий список каналів" у налаштуваннях sb
  • Додано підтримку встановлення мінімальної тривалості сегмента.
Автор:
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Мови інтерфейсу: English, Українська, Русский
Завантажити YouTube Vanced для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про YouTube Vanced!

Інші додатки в категорії