BSD Brawl

BSD Brawl 55.211

BSD Brawl — це безкоштовна модифікація гри Brawl Stars у жанрі МОБА для Android-пристроїв. Ця модифікація має розширений функціонал на відміну від оригінальної гри. Встановивши її на свій пристрій, ви зможете значно урізноманітнити ігровий процес. Основною перевагою модифікованої версії є можливість зміни кута огляду камери в грі.

При першому вході в гру вам доведеться пройти невелике навчання. Там ви навчитеся пересуватися, стріляти та використовувати особливі навички бійця. Після навчання вам потрібно буде зіграти тренувальний матч. Це необхідно для розблокування решти функціоналу гри. Чим більше ви гратимете, тим більше розблокується ігрових режимів. Спочатку вам буде доступний лише один режим «Одиночне зіткнення». Там ви будете збирати посилення та вбивати інших гравців. Після перших трьох ігор з'явиться режим «Захоплення кристалів». У цьому режимі вам доведеться збирати кристали і утримувати їх.

У грі є можливість використовувати смайли, які раніше були доступні лише у певний час. Вам доступні емодзі з ретрополісівських, новорічних та хеллоуїнських наборів. Також розблоковано набір до Дня святого Валентина та багато іншого. Проте їх можна використовувати лише поза боєм. Модифікація містить у собі безліч допоміжного функціоналу. Наприклад, ви можете вимкнути цензурування чату або увімкнути хроматичний нікнейм. Ви можете прибрати обведення з моделей бійців. При зміні будь-яких конфігурацій гра перезапускатиметься. Також гра дозволяє змінювати види бійців. Це можливо завдяки вбудованій програмі під назвою Skin-changer. Ви можете вибрати будь-якого бійця, а потім скін. Але під час його використання у вас може гальмувати мобільний пристрій.

Модифікація ніяк не стосується оригінальної версії гри. Через це виникають проблеми з конфіденційністю даних користувача, тому що вони передаються третім особам. Обліковий запис гравця може бути заблокованим за використання сторонньої програми. Гра нараховує малу кількість активних користувачів, а пошук триває довго. Через це до гри були додані боти. Вони грають із вами замість реальних гравців.

Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.3 і вище
Мови інтерфейсу: English, Русский
Завантажити BSD Brawl для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про BSD Brawl!

Інші додатки в категорії