Free Fire Advance Server

Free Fire Advance Server 66.34.3

Free Fire Advance Server — це безкоштовна модифікація гри Free Fire від компанії Garena для мобільних пристроїв із системою Android. У грі вам доведеться битися з великою кількістю гравців на одній арені. Ви будете збирати зброю, стріляти, їздити на транспорті та багато іншого. Додаток дозволяє гравцям випробувати нові функції та нововведення у грі.

Free Fire Advance Server дозволить вам пограти з іншими гравцями, отримавши спеціальне запрошення. Додаючи щось нове до гри, розробники дають можливість гравцям протестувати це заздалегідь. За допомогою цієї програми ви зможете оглянути нові локації, постріляти з нової зброї, оглянути нових улюбленців, яких додадуть в гру у майбутньому та багато іншого. Гра була створена розробниками для того, щоб виявляти помилки перед тим, як об'єкти будуть перенесені в оригінальний клієнт гри. Кожен гравець може повідомити про помилку, яку виявив, команді підтримки і її буде виправлено.

Ви можете грати на ігрових картах так само, як і в оригінальній грі. В одному з режимів гри під назвою «королівська битва» вам доведеться десантуватися на острів з іншими гравцями. Ви будете збирати зброю, боєприпаси та броню й вбивати інших гравців. На острові існує ігрова зона, яка не дозволяє гравцям залишити острів і змушує просуватися всередину нього. Якщо ви спробуєте вийти за її межі, вона буде завдавати вам періодичної шкоди, при цьому чим менше зона, тим шкода вища. Зона з часом звужується, що сприяє частим перестрілкам гравців. Наприкінці гри переможе той гравець (або команда гравців), який залишиться останнім, хто вижив на острові.

Гра не вимагає високої продуктивності мобільного пристрою через якісну оптимізацію та низьке навантаження на системні ресурси пристрою. Завдяки цьому гравці зі слабкими смартфонами та планшетами можуть грати в неї без втрати кадрів на секунду. Free Fire Advance Server має низький поріг входження завдяки простому дизайну інтерфейсу. Гравцям не потрібно багато часу на його вивчення і вони можуть швидко приступити до гри. У вас можуть виникнути проблеми із запуском гри тому, що вона дуже довго завантажується. Під час першого запуску вам знадобиться почекати деякий час, щоб завантажилося оновлення, інакше ви не зможете грати.

Автор:
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.0 і вище
Мови інтерфейсу: English, Русский
Завантажити Free Fire Advance Server для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Free Fire Advance Server!

Інші додатки в категорії