Mech Arena

Mech Arena 3.130.00

Mech Arena — динамічний гостросюжетний шутер в режимі реального часу для смартфонів з ОС Android. Головними героями гри є різноманітні роботи, якими вам доведеться керувати. Головне завдання та мета гри — знищити всіх ворогів і стати найкращим робобійцем на арені. Тут геймера чекають справді запеклі PvP-битви, багато екшену, високоякісна 3D графіка та захоплюючий геймплей. Гра доступна абсолютно безкоштовно та не вимагає наявності високих системних характеристик від смартфона, тому її потягнуть навіть не надто потужні пристрої.

Перед початком гри вам необхідно вибрати робота, за якого ви будете грати. Вибір персонажів досить великий, тому кожен гравець зможе підібрати головного героя до смаку. Також ви повинні вибрати зброю, за допомогою якої боротиметеся і знищуватимете ворожі сили. По ходу гри обов'язково потрібно прокачувати та покращувати характеристики свого персонажа, щоб мати перевагу над ворогами та досягти ще більших результатів у грі.

Напевно, головною перевагою гри є різноманітність PvP-режимів. Ви можете боротися за територію в режимі «Захоплення контрольних точок», брати участь у командних боях «Смертельного матчу» 5х5 або 2х2 або ж просто організувати матч зі своїми друзями. Щоб ви не обрали, пам'ятайте: головне — ретельно продумати стратегію для кожного бою, вміти успішно працювати в команді і бути максимально уважним. Все це разом гарантує перемогу на арені.

У грі дуже просте інтуїтивно зрозуміле керування, тому вам не доведеться витрачати багато часу на входження. До того ж на початку гри є детальне навчання, яке допоможе швидко освоїтися і поринути в ігровий процес. Завантажуйте Mech Arena на свій смартфон і почніть свою битву з ворогами. Обов'язково поділіться враженнями від гри з іншими геймерами в коментарях нижче. Чи сподобалася вам гра? Чи вдалося досягти успіху і стати лідером рейтингової таблиці?

Автор:
ID додатку: com.plarium.mechlegion
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Мови інтерфейсу: English, Українська, Русский
Завантажити Mech Arena для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Mech Arena!

Інші додатки в категорії