Simple Time Tracker

Simple Time Tracker 1.42

Simple Time Tracker для Android — це безкоштовна програма з відкритим вихідним кодом для мобільних Android-пристроїв. Він був розроблений спеціально для відстеження щоденної активності користувача, а також швидкого додавання справ та їх перегляду.

У цьому додатку є чотири розділи, які дозволяють додавати, редагувати та відслідковувати вашу активність, а також розділ з налаштуваннями програми. А завдяки лінійним та круговим діаграмам ви зможете легко аналізувати свої дії. Також у програмі є можливість експорту записів у вигляді файлу CSV. Однією з переваг є те, що програма не вимагає підключення до інтернету і гарантує конфіденційність. Це означає, що всі ваші дані та ваша активність залишаються в межах вашого пристрою та нікому не передаються.

З плюсів також варто зазначити, що в додатку відсутня реклама, незважаючи на те, що вона безкоштовна і не вимагає додаткових витрат. Також слід згадати, що ​​програма має відкритий вихідний код. Це дозволяє вам створювати власні версії програми, знаходити та виправляти помилки в коді програми, а також особисто брати участь у її розвитку.

Відмінною рисою цієї програми є можливість додавати віджети на робочий стіл вашого пристрою. Таким чином ви зможете заздалегідь налаштувавши програму, а також легко вмикати і відстежувати свою активність. Віджети можна масштабувати.

З мінусів варто відзначити, що при освоєнні додатка виникають деякі труднощі, оскільки в ньому відсутня інструкція з експлуатації. А освоєння функціоналу програми без інструкції є дещо складним через складну реалізацію використання функцій програми, а також їх налаштування. Наприклад, щоб додати та налаштувати активність користувача, достатньо натиснути на відповідну кнопку в головному меню програми, але щоб додати тег для активності, потрібно скористатися розділом налаштувань.

Зміни в останній версії

  • Змінено налаштування вибору тегів
  • Додано деякі налаштування
  • Додано кілька перекладів
  • Загальні виправлення помилок та покращення
Автор:
ID додатку: com.razeeman.util.simpletimetracker
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.4 і вище
Мови інтерфейсу: English, Українська, Русский
Завантажити Simple Time Tracker для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Simple Time Tracker!

Інші додатки в категорії