Svitlo

Svitlo 1.0.2.43

Svitlo — безкоштовний компактний додаток для проведення медитацій. Встановивши продукт на свій Android-пристрій, ви зможете ефективно боротися з негативними емоціями, проводячи різні медитації. Ви зможете досить швидко освоїти прості, а головне робочі медитативні техніки, тривалістю всього 15 хвилин на день. Головною особливістю програми є те, що всі медитації доступні виключно українською мовою.

При регулярному використанні програми ви зможете опрацювати безліч психологічних проблем і впоратися з багатьма ментальними розладами. Якщо ви хочете послабити тривожність, знизити рівень стресу, стати більш сфокусованими, підвищити особисту ефективність, посилити емоційну стабільність та відновити внутрішній ресурс, тоді обов'язково спробуйте цей застосунок. Також за його допомогою ви зможете значно покращити якість сну. Для цієї мети є кілька видів афірмацій.

Svitlo відрізняється зручним користувацьким інтерфейсом. Тут все просто та інтуїтивно зрозуміло з першого використання. Усі медитації розподілені за категоріями та виведені на головний екран. Просто виберіть категорію, що вас цікавить, і відкриється список доступних медитацій. Хоча додаток і безкоштовний, проте досить велика кількість контенту заблокована. Щоб мати доступ до всіх медитацій, а також отримати чимало інших переваг, необхідно придбати Преміум-версію. Це є найбільшим недоліком продукту, оскільки ціни можуть здатися трохи зависокими.

Додаток однозначно стане у нагоді всім сучасним користувачам, оскільки нині мало хто може похвалитися стабільною психікою та низьким рівень стресу. Інструмент стане незамінним помічником для подолання тривоги, невпевненості у собі та інших негативних емоцій. Завантажуйте Svitlo на свій смартфон та почніть піклуватися про ментальне здоров'я вже сьогодні.

Зміни в останній версії Світло

  • Усунені деякі помилки та інші удосконалення.
Автор:
ID додатку: com.full.mind.mindfullness
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 6.0 і вище
Мови інтерфейсу: English, Українська
Завантажити Svitlo для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Svitlo!

Інші додатки в категорії