Talking Tom Gold Run 2

Talking Tom Gold Run 2 1.0.32.15329

Talking Tom Gold Run 2 — продовження популярного динамічного раннера для мобільних пристроїв на базі Андроїд. Тут на вас чекають давно знайомі та улюблені персонажі: Том, Анджела, Бен, Хенк та інші. У цьому сиквелі головні герої примудрилися винайти справжню машину часу і вирушають у дивовижну подорож різними часовими періодами. Складіть їм компанію та отримайте море позитиву.

Ваше завдання просте і зрозуміле — керуйте Томом і допоможіть йому пробігти якнайдалі і якнайшвидше. Не забувайте при цьому збирати золото, всілякі бонуси та нагороди на своєму шляху. За допомогою накопичених ресурсів ви зможете покращувати характеристики свого персонажа та робити гру ще різноманітнішою.

У цій грі на вас чекає велика кількість різних світів та локацій, по яких ваш персонаж бігтиме. На своєму шляху Том зустрічатиме різного роду перешкоди, які йому необхідно долати або просто уникати. Якщо уникнути перешкоди не вдається, рівень програний. Якщо ж ви не хочете втрачати рівень і хочете врятувати Тома, можна переглянути рекламу та продовжити гру. Ще однією перешкодою та проблемою для вас можуть стати підступні єноти, які також захочуть вкрасти цінності зі світів, які ви відвідуватимете. Тому треба бути уважним і намагатися уникати цих злодюжок.

Якщо ви любите ігри з милим котиком Томом, неодмінно завантажуйте Talking Tom Gold Run 2 на свій смартфон. Тут є все для цікавого та захоплюючого ігрового процесу. Гра поширюється безкоштовно, але містить рекламу. Слід зазначити, що реклама ненав'язлива та ігровому процесу особливо не заважає.

Зміни в останній версії

  • Виправлено помилки та незначні покращення ігрового процесу.
Автор:
ID додатку: com.outfit7.tomgoldrun2
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Мови інтерфейсу: English, Русский
Завантажити Talking Tom Gold Run 2 для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Talking Tom Gold Run 2!

Інші додатки в категорії