Temple Run 2

Temple Run 2 1.110.0

Temple Run 2 — продовження культової гри про дослідників, які намагалися дістатися до золотого ідола, що охороняється мавпами-демонами. Нова частина залишилася практично тією ж самою, тому чекати чогось абсолютно нового не варто. Temple Run 2 має покращену графіку, але при цьому зберігається старий-добрий геймплей, який знайомий гравцям по попередній частині.

Проте, друга частина така сама захоплююча і вимагає від гравців найвищої швидкості реакції. Керувати персонажем можна за допомогою стандартних жестів на сенсорному екрані пристрою, а також нахиляючи його в потрібну сторону. Головне завдання — пробігти максимально можливу дистанцію, збираючи по шляху монети і не потрапляючи в лабети захисників золотого ідола.

Temple Run 2 став ще цікавішим завдяки більш цікавій трасі, якою буде бігти ваший дослідник. Окрім класичних стрибків і підкатів, вам доведеться спускатися на шаленій швидкості по підвішеним мотузкам і спускатися на вагонах по печерах і шахтах, намагаючись вписатися в поворот або просто не впасти у прірву. За збір монеток можна отримувати цінні бонусні ефекти, такі як тимчасове прискорення або магніт, який притягує до вас всі довколишні цінні предмети. Крім монет, в грі є цінні зелені кристали, які дозволяють воскресити вашого героя в тих випадках, коли він був спійманий злим демоном.

Ще одна особливість Temple Run 2 — прокачування персонажа шляхом накопичення досвіду. Досвід можна отримати виконуючи різні місії, такі як «пробігти конкретну відстань» або «активувати певну кількість разів конкретну здатність». Чим вище рівень персонажа, тим більше місій ви зможете відкрити.

У другій частині гри ви зможете обрати собі героя, але не безкоштовно. Ви можете придбати їх за монети: Скарлетт Фокс купується за 5000 монет, Баррі Боунс — за 15 000 монет, Карма Лі — за 25 000 монет, Франциско Монтойя — за 50 000 монет, Зак Уандер і Монтана Сміт — за 250 000 монет, а легендарний Усейн Болт купується за реальні гроші.

Зміни в останній версії Темпл Ран 2

  • На нашій улюбленій фанатами карті Дня Землі Піратську бухту завалено сміттям! Біжіть, щоб почати прибирання!
  • Селена Селеста повертається до нового вбрання Ocean Explorer!
  • Нові бігуни - Капітан Кримсон та Егея Тиха!
  • Новий набір: отримайте 11 вихованців лише за один набір!
  • Розблокуйте Кукулькан, беручи участь у глобальних випробуваннях!
Автор:
ID додатку: com.imangi.templerun2
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.1 і вище
Мови інтерфейсу: English
Завантажити Temple Run 2 для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Temple Run 2!

Інші додатки в категорії