Temple Run 2

Temple Run 2 1.81.1

Temple Run 2 — продовження культової гри про дослідників, які намагалися дістатися до золотого ідола, що охороняється мавпами-демонами. Нова частина залишилася практично тією ж самою, тому чекати чогось абсолютно нового не варто. Temple Run 2 має покращену графіку, але при цьому зберігається старий-добрий геймплей, який знайомий гравцям по попередній частині.

Проте, друга частина така сама захоплююча і вимагає від гравців найвищої швидкості реакції. Керувати персонажем можна за допомогою стандартних жестів на сенсорному екрані пристрою, а також нахиляючи його в потрібну сторону. Головне завдання — пробігти максимально можливу дистанцію, збираючи по шляху монети і не потрапляючи в лабети захисників золотого ідола.

Temple Run 2 став ще цікавішим завдяки більш цікавій трасі, якою буде бігти ваший дослідник. Окрім класичних стрибків і підкатів, вам доведеться спускатися на шаленій швидкості по підвішеним мотузкам і спускатися на вагонах по печерах і шахтах, намагаючись вписатися в поворот або просто не впасти у прірву. За збір монеток можна отримувати цінні бонусні ефекти, такі як тимчасове прискорення або магніт, який притягує до вас всі довколишні цінні предмети. Крім монет, в грі є цінні зелені кристали, які дозволяють воскресити вашого героя в тих випадках, коли він був спійманий злим демоном.

Ще одна особливість Temple Run 2 — прокачування персонажа шляхом накопичення досвіду. Досвід можна отримати виконуючи різні місії, такі як «пробігти конкретну відстань» або «активувати певну кількість разів конкретну здатність». Чим вище рівень персонажа, тим більше місій ви зможете відкрити.

У другій частині гри ви зможете обрати собі героя, але не безкоштовно. Ви можете придбати їх за монети: Скарлетт Фокс купується за 5000 монет, Баррі Боунс — за 15 000 монет, Карма Лі — за 25 000 монет, Франциско Монтойя — за 50 000 монет, Зак Уандер і Монтана Сміт — за 250 000 монет, а легендарний Усейн Болт купується за реальні гроші.

Зміни в останній версії Темпл Ран 2

  • Листя починають змінюватися в втрачених джунглях, що приносить набагато більше пригод вашого шляху! Завершіть тематичні проблеми восени джунглів і візьміть в пейзажі, так як ця карта приносить вам нові смаколики.
  • Нові вбрання бігуна: Rahi Raaja - Disco king and Nidhi Nirmal - Disco Queen тут!
  • Нова система домашніх тварин! Оснастити домашні тварини на будь-якому характері зараз.
  • Новий погляд на гру - нова система для користувача інтерфейсу і потоку!
  • Бреріть участь в нових щоденних проблемах досвіду і претендуйте на нагороди.
Автор:
ID додатку: com.imangi.templerun2
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.1 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити
Temple Run 2

Cackle

Інші додатки в категорії