The Walking Dead: Season One

The Walking Dead: Season One 1.20

The Walking Dead: Season One — цікава пригодницька гра для пристроїв на базі Андроїд. З назви гри зрозуміло, що заснована вона на всесвітньо популярних коміксах про зомбі Роберта Кіркмана — «Ходячі мерці». Дія гри відбуваються в тому ж всесвіті і з тими ж персонажами.

Головним героєм гри і вашим персонажем є Лі Еверетт — професор університету, який був засуджений за вбивство. За сюжетом гри він допомагає врятуватися дівчинці Клементині і починає піклуватися про неї. Щоб вистояти проти ходячих і залишитися в живих вам доведеться вирішувати досить складні головоломки і тести, з якими ви будете стикатися досить часто.

Беріть участь в різних подіях, знайомтеся з новими людьми і відвідуйте місця, які передують історію заступника шерифа Ріка Граймса. Вам доведеться навчитися грамотно керувати соціальними зв'язками між людьми, що вижили. Саме від цього буде залежати зможете ви вижити чи ні. Рішення, які ви приймаєте напряму вплинуть на розвиток вашої історії та гри.

Якщо ви є прихильником коміксів і серіалу про ходячих мерців, то вам однозначно сподобається The Walking Dead: Season One. Перевірте себе на витривалість, вміння виживати і комунікувати з іншими людьми. Завантажуйте гру на свій пристрій і пориньте в постапокаліптичний світ.

Зміни в останній версії

  • Усунені деякі помилки та інші удосконалення.
Автор:
ID додатку: com.telltalegames.walkingdead100
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 2.3.3 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити
The Walking Dead: Season One

Cackle

Інші додатки в категорії