Omlet Arcade

Omlet Arcade 1.105.29

Omlet Arcade — безкоштовний додаток для стрімінгу ігор для мобільних пристроїв з ОС Андроїд. Використовуючи цей зручний інструмент, ви зможете не лише транслювати свій ігровий процес, але й спостерігати за прогресом інших геймерів. Платформа підтримує практично всі широко відомі мобільні ігри (PUBG Mobile, Roblox, Minecraft, Clash Royale, Rules of Survival, Arena of Valor, World of Tanks Blitz, Brawl Stars, Free Fire), а також багато інших.

Якщо ви хочете лише дивитися, як грають інші, тоді вам не потрібен обліковий запис. Якщо ж хочете транслювати свій ігровий процес, необхідно завести обліковий запис. Як тільки обліковий запис буде створено, ви зможете стрімити, залишати коментарі до трансляцій інших гравців, спілкуватися з іншими геймерами та багато іншого. Зручно, що в Omlet можна фільтрувати трансляції по іграм. Таким чином ви зможете дивитися тільки трансляції, що вас дійсно цікавлять, і не витрачати час на пошуки.

Програма підтримує потокову передачу та багатопотокову передачу на Facebook, Twitch, YouTube та інші популярні платформи, які мають можливості потокової передачі RTMP.

Завантажуйте програму на мобільний пристрій і транслюйте свої найкращі моменти у прямому ефірі. Об’єднуйтесь з новими друзями з усього світу і покращуйте свій ігровий процес. Крім цього, за допомогою софту ви зможете брати участь в турнірах у всіх популярних мобільних іграх. Можна грати поодинці, дуетом, загоном або ж цілою командою. Покажіть свою майстерність та вигравайте різні трофеї й інші нагороди. Створюйте власні клуби за інтересами та об’єднуйтесь з однодумцями.

Зміни в останній версії

  • Почни свою віртуальну подорож з нашою новою функцією - Аватар Omlet! Створи унікальний персоналізований аватар, який покаже твою винятковість. Зроби враження на свою аудиторію на стримах та у відеодзвінках.
  • Функції аватара в даний час знаходяться на стадії бета-тестування, і користувачам більш старих версій Omlet вона може бути недоступною. Ми цінуємо вашу допомогу у тестуванні. Наша команда продовжує працювати над покращенням та розширенням функціоналу аватарів.
Автор:
ID додатку: mobisocial.arcade
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.4 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити Omlet Arcade для Android

Коментарі

Інші додатки в категорії